Шрифт:  A+  A A-
Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
 

Аудандық этномәдени бірлестіктер

Солтүстік Қазақстан облысының аудандық этномәдени бірлестіктерінің тізбесі

Этномәдени бірлестіктің атауы Жетекшінің аты-жөні Тұрған жерінің мекенжайы Телефон нөмірі
«Қазақ тілі» қазақ этномәдени бірлестігі Алғожин Ержан Алпысбайұлы Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Лесная көшесі, 8 8-715-33-21182
«Сююмбеке» татар этномәдени бірлестігі Аширова Раиса Абдуллақызы Айыртау ауданы, Имантау селосы 8-715-33-45820
«Лад» орыс этномәдени бірлестігі Блинов Евгений Павлович Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы 8-715-33-21890
«Полония Полноцна» Солүстік Қазақстан мәдени-ағарту қоғамының Айыртау филиалы Кочинская Людмила Станиславовна Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, Пушкин көшесі, 41 8-715-33-21258-
«Видергебурт» Көкшетау аймақтық қоғамының филиалы Тиденберг Валентина Федоровна Айыртау ауданы, Арықбалық селосы, Рабочая көшесі, 9 8-715-33-41180 8-715-33-41288
«Мрия» украин ұлттық-мәдени орталығы Полтавец Марина Никитична Аққайың ауданы, Власовка селосы, Мәдениет үйі 8-715-32-27540
Славян этномәдени орталығы Жалкинова Светлана Анатольевна Аққайың ауданы, Трудовое селосы жоқ
Қазақ этномәдени орталығы Жанғазина Айгүл Әділханқызы Аққайың ауданы, Смирново селосы 8-715-32-21083
«Ұрпақ» қазақ ұлттық-мәдени орталығы Закарин Сәкен Ақжар ауданы, Талшық селосы, аудандық кітапхана 8-715-46-22121
«Самоцветы» славян ұлттық мәдени бірлестігі Дзюба Галина Аркадьевна Ақжар ауданы, Ленинградское селосы, селолық кітапхана 8-715-46-31424
«Жерлес» қазақ ұлттық-мәдени орталығы Бекина Алма Қабенқызы Есіл ауданы, Явленка селосы, Ленин көшесі, 5 8-715-43-21655
«Звонница» славян ұлттық-мәдени орталығы Ковальчук Зоя Петровна Есіл ауданы, Явленка селосы, Ленин көшесі, 5 8-715-43-21655
«Атамекен» қазақ ұлттық-мәдени орталығы Рақимова Зәмзәгүл Талапкерқызы Есіл ауданы, Өрнек селосы, Е.Закибаев атындағы орта мектебі 8-715-43-24142
«Митайнандер» неміс ұлттық-мәдени орталығы Чернышова Анна Сергеевна Есіл ауданы, Корнеевка селосы 8-715-43-31559
Қазақ этномәдени бірлестігі Рәзиева Күлбаршын Бәкенқызы Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Иванов көшесі, 19, Мәдениет үйі 8-715-44-21521
Казак этномәдени бірлестігі Жетпісбаева Шәрипа Кәмәлиқызы Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Иванов көшесі, 19, Мәдениет үйі 8-715-44-21521
Украин этномәдени бірлестігі Бессараб Ирина Александровна Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Иванов көшесі, 19, Мәдениет үйі 8-715-44-21521
Татар этномәдени бірлестігі Галимова Рита Рашидовна Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Иванов көшесі, 19, Мәдениет үйі 8-715-44-21521
Неміс этномәдени бірлестігі Кобзяр Наталья Валерьевна Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Иванов көшесі, 19, Мәдениет үйі 8-715-44-21521
Армян этномәдени бірлестігі Назиян Гоар Вагановна Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Иванов көшесі, 19, Мәдениет үйі 8-715-44-21521
Шешен этномәдени бірлестігі Мержоева Л.А. Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Иванов көшесі, 19, Мәдениет үйі 8-715-44-21521
«Мұрагер» қазақ этномәдени бірлестігі Төлтаева Гүлнәр Сартайқызы Мағжан Жұмабаев ауданы, Мологвардейское селосы 8-715-31-33667
«Славянка» славян этномәдени бірлестігі Колюшина Оксана Адамовна Мағжан Жұмабаев ауданы, Мологвардейское селосы 8-715-31-33667
«Достық» қазақ-славян этномәдени бірлестігі Елубаева Гүлден Сабырқызы Мағжан Жұмабаев ауданы 8-777-335-68-25
«Сударушка» орыс-украин этномәдени бірлестігі Неживых Любовь Анатольевна Мағжан Жұмабаев ауданы, Фурмановка селосы 8-705-231-12-16 8-715-31-27533
«Мақсат» қазақ этномәдени орталығы Құсайынова Сақып Рақымжанқызы Қызылжар ауданы, Бескөл селосы, Мәдениет үйі 8-715-38-21474
«Умырзая» татар-башқұрт этномәдени орталығы Шәріпова Бибіқамал Дәулетшеқызы Қызылжар ауданы, Бескөл селосы, Мәдениет үйі 8-715-38-21108
«Мрия» украин этномәдени орталығы Павзун Надежда Максимовна Қызылжар ауданы, Бескөл селосы, мектеп-гимназия 8-715-38-22478
«Славянка» орыс этномәдени орталығы Барабаш Наталья Александровна Қызылжар ауданы, Бескөл селосы, орталық аудандық кітапхана 8-715-38-28056
«Славянский базар» орыс этномәдени орталығы Грязнова Марина Николаевна Қызылжар ауданы, Куйбышев селолық округі 8-715-38-51292
«Хуторянка» украин этномәдени орталығы Пересыпкина Наталья Юрьевна Қызылжар ауданы, Вознесенский селосы, селолық клуб 8-715-38-51022
«Белая березонька» орыс этномәдени орталығы Лапина Нина Юрьевна Қызылжар ауданы, Рощинск селолық округі 8-715-38-51409
«Арарат» армян этномәдени орталығы Агаджанян Лариса Жораевна Қызылжар ауданы, Бескөл селосы, аудандық Мәдениет үйі 8-715-38-21343
«Кали ласка» белорус этномәдени орталығы Ткаченко Тамара Тимофеевна Қызылжар ауданы, Архангельск селосы, Архангельск селолық клубы 8-715-38-23774
«Қазақ тілі» қазақ этномәдени бірлестігі Ахметов Берік Тұрғынұлы Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, қазақ мектеп-интернаты 8-715-41-22929
«Дұслық» татар этномәдени бірлестігі Бикина Хадия Халитқызы Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, №3 орта мектебі 8-715-41-22107
«Лад» славян этномәдение бірлестігі Пояркина Ирина Васильевна Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Мамлют мәдени орталығы 8-715-41-22105
«Трембита» украин этномәдени орталығы Ефремова Наталья Алексеевна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим селосы, селолық округ 8-715-35-21554
«Лад» славян этномәдени орталығы Евдоченко Оксана Сергеевна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим селосы, №2 Новоишим орта мектебі 8-715-35-20009
«Бірлік» қазақ этномәдени орталығы Сүйес3нова С2рсенкүл Төлеуханқызы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим селосы, селолық округ 8-715-35-51904
«Болашақ» этностық мәдениет орталығы Тимощук Елена Алексеевна
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим селосы, селолық округ 8-715-35-22342
«Арман» ұлттық-этностық бірлестіктер орталығы Перейма Валентина Витальевна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка селолық округі Жоқ
«Радуга» ұлттық-этностық бірлестіктер орталығы Желтеева Қымбат Молдабайқызы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Бірлік селолық округі 8-715-35-29124
«Вайнах» шешен-үнгіш этномәдени орталығы Хулагов Ибрагим Юсупович Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим селосы, селолық округ 8-715-35-22302
«Достық» қазақ этномәдени орталығы Парафейник Светлана Николаевна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка селолық округі 8-715-35-29391
«Криница» украин этномәдени орталығы Воронцова Алла Валерьевна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ломоносов селолық округі 8-715-35-26508
«Любава» орыс этномәдени орталығы Кривко Зоя Владимировна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новосель селолық округі 8-715-35-25750
«Шаңырақ» ұлттық-этностық бірлестіктер орталығы Пикулева Наталья Алексеевна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Андреев селолық округі 8-715-35-34180
«Жолдастық» қазақ-орыс орталығы Смағұл Кенжетай Селейменқызы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Гаршин селолық округі 8-715-35-42621
«Татулық-достық» татар-қазақ орталығы Мухамедханова Маргарита Ринатовна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Салқынкөл ауыл округі 8-715-35-52737
«Дружба-достық» орыс-қазақ орталығы Климкова Наталья Александровна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Дружба селолық округі 8-715-35-28659 8-715-35-28577
«Ұлытау» ұлттық-этностық бірлестіктер орталығы Мартынова Анна Николаевн Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Дружба селолық округі 8-715-38-28538 8-715-38-27132
«Шаттық» қазақ орталығы Тлеумбаева Людмила Касовна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Салқынкөл селолық округі 8-715-35-41745
«Шаңырақ» қазақ орталығы Әлжапарова Жанат Жұмабекқызы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Көкалажар селолық округі 8-715-35-52422 8-715-35-51310
«Станица» ұлттық-этностық бірлестіктер орталығы Каратай Григорий Викторович
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Червонный селолық округі 8-715-35-27585 8-715-35-27951
«Селянка» орыс орталығы Белова Светлана Михайловна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тахтаброд селолық округі 8-715-35-43219
«Туған жер» Бейсекова Сәуле Сұлтанқызы
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шоптыкөл селолық округі 8-705-714-69-66
«Жаңару» ұлттық-этникалық бірлестіктер орталығы Рябина Зинаида Викторовна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шоптыкөл селолық округі 8-715-47-45532
«Ынтымақ» ұлттық-этностық бірлестіктер орталығы Стародубов Валерий Александрович Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаев селолық округі 8-715-35-31117
«Мирас» ұлттық-этностық бірлестіктер орталығы Моличева Людмила Анатольевна Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы, Возвышенка селолық округі жоқ
«Арай» қазақ этномәдени орталығы Зарина Заира Файзешовна
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шұқыркөл селолық округі 8-715-35-53443
«Червона-Руто» украин орталығы Авсянникова Раиса Ивановна Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қырымбет селолық округі 8-715-35-52793
«Қазақ тілі» қазақ этномәдени орталығы Жарқынбаева Гүлсан Забирқызы Тайынша ауданы, Тайынша қаласы 8-715-36-21761
«Солтүстік Қазақстан поляктарының қоғамы» Вербицкая Галина Борисовна Тайынша ауданы, Келлеровка селосы 8-715-36-51678 8-715-36-51455
Немістердің кездесу орталығы Чайкина Людмила Яковлевна Тайынша ауданы, Тайынша қаласы 8-715-36-21747
Немістердің кездесу орталығы Пауль Наталья Владимировна Тайынша ауданы, Чкалов селосы 8-715-36-70361 8-715-36-70614
Немістердің кездесу орталығы Морева Надежда Ивановна Тайынша ауданы, Летовочное селосы 8-715-36-52471 8-715-36-52325
«Вита Пол» поляк қоғамдық бірлестігі Галяшинский Александр Густавович Тайынша ауданы, Тайынша қаласы 8-715-36-22882
«Крыница» славян орталығы Тесля Марьяна Александровна Тайынша ауданы, Мироновка селосы 8-715-36-21761
«Веснянка» украин орталығы Андреева Вера Демьяновна Тайынша ауданы, Ново-Приречное селосы 8-715-36-37337
«Лад» славян мәдениетінің орталығы Радотева Людмила Тимирязев ауданы, Целина селолық округі 8-715-37-52158
«Бәйтерек» қазақ-орыс этномәдени орталығы Кучерявая Елена Анатольевна Тимирязев ауданы, Құртай ауылдың округі 8-715-37-23625 8-715-37-23632
«Ясэмэн» әзербайжан этномәдени орталығы Алиева Флора Айдыновна Тимирязев селолық округі, Элеваторный кенті 8-715-37-21192 8-715-37-21543
«Sussana» неміс этномәдени орталығы Клементьева Ольга Мисаковна Тимирязев ауданы, Комсомол селолық округі 8-715-37-22419 8-715-37-52097
«Ақ отау» қазақ этномәдени орталығы Байдалина Күлан Қабикенқызы Тимирязев ауданы, Ақжан селолық округі 8-715-37-23453 8-715-37-51586
«Отандастар-Соотечественники» қазақ-орыс этномәдени орталығы Жәдігерова Зәуреш Қасымқызы Тимирязев ауданы, Ақсуат селолық округі 8-715-37-22575
«Мұрагер» қазақ этномәдени орталығы Мәженова Айсұлу Ақайқызы Тимирязев ауданы, Дзержин селолық округі 8-715-37-22525
«Жолдастык» қазақ-орыс этномәдени орталығы Анапьянова Алия Баяхметқызы Тимирязев ауданы, Докучаев селолық округі 8-715-37-23335
«Любава» славян мәдениетінің орталығы Шаймерденова Меруерт Әнуарбекқызы Тимирязев ауданы, Хмельницкий селолық округі 8-715-37-24100
«Бірлік» қазақ-славян этномәдени орталығы Аяжанова Любовь Михайловна Тимирязев ауданы, Интернационал селолық округі 8-715-37-51367 8-715-37-51282
«Татулық-достық» қазақ-татар этномәдени орталығы Қошқарбаева Әсел Ғалымқызы Тимирязев ауданы, Ленин селолық округі 8-715-37-51971
«Туған жер» қазақ этномәдени орталығы Мержанова Сайран Сұлтанқызы Тимирязев ауданы, Белоград селолық округі 8-715-37-52006
«Славяночка» славян этномәдени орталығы Осипова Татьяна Васильевна Тимирязев ауданы, Мичурин селолық округі 8-715-37-24521
«Достық» қазақ-славян этномәдени орталығы Чульцова Людмила Викторовна Тимирязев ауданы, Москворец селолық округі 8-715-37-51770 8-715-37-51779
«Мерей» қазақ-орыс этномәдени орталығы Мұқанова Гауһар Елубайқызы Тимирязев ауданы, Есіл селолық округі 8-715-37-51679
«Сударушка» славян этномәдени орталығы Габова Антонина Геннадьевна Тимирязев ауданы, С.Мұқанов атындағы Тимирязев мектеп-гимназиясы 8-715-37-21193
Қазақ этномәдени бірлестігі Жандосова Нағима Ілиясқызы Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы 8-715-34-27-349
Славян этномәдени бірлестігі Бутыч Валентина Алексеевна Шал ақын ауданы, Кривощеково селосы 8-715-34-24350
Қазақ-славян этномәдени бірлестігі Мәденова Қарлығаш Бейсембекқызы Шал ақын ауданы, Ақан-барақ селосы, селолық округ 8-715-34-22879
«Дойчхауз» неміс этномәдени бірлестігі Моор Маргарита Владимировна Шал ақын ауданы, Афанасьевка селолық округі, Афанасьевка селосы 8-715-34-52912
«Шанырак» қазақ этномәдени бірлестігі Жұмабаева Күлдаш Сапарбекқызы Шал ақын ауданы, Ступинский селолық округі, Ступинка селосы 8-715-34-52359
«Асыл мұра» қазақ этномәдени бірлестігі Омарова Мәрияш Бейсембайқызы Шал ақын ауданы, Приишим селолық округі, Повозочное селосы 8-715-34-29131
Қазақ этномәдени бірлестігі Адырбаева Роза Қайыржанқызы Шал ақын ауданы, Жаңажол селолық округі, Кеңес селосы 8-715-34-51490
«Ольгинские зори» славян этномәдение бірлестігі Сальтаева Альмира Кажихановна Шал ақын ауданы, Сухораб селолық округі, Ольгинка селосы 8-715-34-51754
«Хуторянка» украин этномәдени бірлестігі Партушкина Наталья Алексеевна Шал ақын ауданы, Семипол селолық округі, Семиполка селосы 8-715-34-23236
Славян этномәдение бірлестігі Сычева Валентина Демьяновна Шал ақын ауданы, Городецкий селолық округі, Городецкое селосы 8-715-34-52622
Славян этномәдение бірлестігі Комова Марина Владимировна Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы 8-715-34-27349
«Көктем» қазақ этномәдени бірлестігі Бакенова Айгүл Орынбайқызы Шал ақын ауданы, Октябрь селолық округі, Ұзынжар селосы 8-715-34-23447
«Достық» қазақ-славян этномәдени бірлестігі Жоланова Салтанат Қайыргелдіқызы Шал ақын ауданы, Юбилей селолық округі, Крещенка селосы 8-715-34-51822
«Балқадиша» қазақ этномәдение бірлестігі Абілкайырова Гүлнәр Амангелдіқызы Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы 8-715-34-20504
«Ата Мұра» қазақ мәдени орталығы Балтабаев Марат Жұмағұлұлы Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл селосы 8-715-42-22655
«Шапағат» қазақ мәдени орталығы Талтыкаева Сәуле Уәлиханов ауданы, Ақбұлақ селосы 8-715-42-51852
«Сударушка» славян мәдени орталығы Винниченко Галина Николаевна Уәлиханов ауданы, Ақбұлақ селосы 8-715-42-51852

Мақаланың шыққан күнi: 2013.08.21 11:28

Парақтағы соңғы өзгерiстер: 2013.08.21 11:28

Жаңалықтар күнтізбесі

Инвестиционная декларация Северо-Казахстанской области

Жаңалықтарға жазылу

 

RSS

Террористiк актiлердi
болдырмау жөнiндегi
халыққа арналған
жадынама

Ресми интернет-ресурсты
жақсарту үшін Сіздің
ескертулерініз бен
ұсыныстарыңыз


Қазақстан Республикасы Президентінің ресми сайтыҚазақстан Республикасының Премьер-Министрі Официальный ресурсАссамблея народов КазахстанаСтратегия Казахстан 2050Дорожная карта«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы»EXPOҚазақстан Республикасы Жоғарғы СотыҚазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігіҚазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қазақстан Республикасының шекарасынан шығу кезінде кедергілерді болдырмау үшін жеке және заңды тұлғаларға www.adilet.gov.kz сайтында сот актілері бойынша берешегін және Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге шығуға уақытша шектеуін тексеруді ұсынадыҚазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің деректер базасыtrade.gov.kzӘкімдіктің электрондық қызметтеріortcom.kzАлтын сапаМодернизация пенсионной системыЦели 2017Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігіЗащита бизнеса СКОЦентр оценки эффективности деятельности государственных органов Республики Казахстан  Зимняя Универсиада – 2017ҚР инвестиция және даму министрлігінің техникалық реттеу және метрология комитетіҚазақстанның ветеринарлық дәрігерлерінің қауымдастығыСот кабинеті«Қазақстан — ұлы дала елі»Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан — «Атамекен»«Жұмыс»БжЗқ зейнетақы қорыkazakhstan.travelwww.business.gov.kzIfk.kzказконтентДоступное жильё 2020www.kdb.kzҚазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығыGalam TV Ұлттық телерадио хабарларын таратуТелерадиохабар тарату саласындағы ұлттық операторыБәсекеге кабілеттілік жөніндегі кеңес
ТИЦ