Шрифт:  A+  A A-
Мобильді нұсқа Нашар көретіндерге арналған нұсқа
 

Білім

Солтүстiк Қазақстан облысының бiлiм беру саласы бойынша ақпарат

Мектепке дейiнгi бiлiм беру

Облыста 546 мектепке дейiнгi бiлiм беру ұйымдары бар (78 — балабақша, 467 — шағын орталықтар, 1 — «Кешендi мектеп-балабақша»). 22890 — мектепке дейiнгi жастағы балалар қамтылған.

Мектепке дейiнгi балалар ұйымдарына кезекте тұрған бала саны — 13327 (Петропавл қаласында — 11810). Оның iшiнде (3 пен 6 жас аралығында) кезекте тұрғандардың саны — 3441 (Петропавл қаласында — 3363).

Мектепке дейiнгi мекемелерде 2658 маман қызмет жаасайды. Оның 54,3 пайызы жоғары кәсiптiк бiлiммен

Мектеп формасын енгiзу

Бiлiм беру мекемелерiнде мiндеттi мектеп формасын енгiзу жүргiзiлуде.

Бiлiм басқармасы мектеп Жарғыларына оқушылардың бiрыңғай формасы туралы толықтырулар енгiзуге қатысты жұмыстар жүргiздi.

Бүгiнгi күнi 517 мектептердiң ата-аналар комитеттерi мен жергiлiктi тауар өндiрушiлерi арасында мектеп формасын тiгу туралы шарттар жасады, бұл 100% құрайды.

Петропавл қаласы және облыс аудандарының мектептерiмен жұмыс iстейтiн облыстық орталықтың кәсiпорындары: ЖК «Джапабаев», ЖК «Гауһар», «Sens fashion» ЖК«Сокирко С.Н.», ЖК «Фасон», Ателье «Амазонка», ЖК «Лукинова Т.Л.», ЖШС «Швейный салон «Аленушка».

Қызылжарауданы: ЖК «Бахыт» Бескөл а.

Ғ. Мұсiрепов атындағы аудан: ЖК «Яна», ЖК «Демченко», ЖК «Белова», ЖК «Магнит».

Тимирязев ауданы: ЖК «Былкова», ЖК «Асанов», ЖК «Дубининой Т.Б.»

Шал ақын ауданы: ЖК «Гавричкова»

Айыртау ауданы: «Мечта» тiгiн фабрикасы, ЖК «Войтенко», «Престиж» тiгiнцехы Саумалкөл с.

ҰБТ-дiң қорытындысы

Солтүстiк Қазақстан облысында 2016 жылдың 3 мен 8 маусым аралығында Ұлттық бiрыңғай тестiлеу өткiзiлiп, 11 сыныптың 3684 оқушысынан 2352 түлек тестiлеуге қатысты. Қамтуы 63,84 % құрады, 2015 жылғы көрсеткiштен жоғары (2015 ж. — 63,2%).

Өткен жылмен салыстырғанда «Алтын белгi» белгiсiмен иеленген түлектердiң саны 56, өткен жылғы көрсеткiшке қарағанда 19-ға көп (2015 ж. — 37). Үздiк аттестатты 26 түлек алды (2015 ж. — 23).

Апелляцияға 50-ден астам өтiнiш берiлдi, оның iшiнде 6 өтiнiш қанағаттандырылды.

Облыс түлектерi арасында тестiлеу кезiнде аудиториядан шығару байқалмады.

2015-2016 оқу жылында жалпы бiлiм беретiн 9-11 сынып түлектерiн алдын ала жұмыспен қамту

2016 жылы СҚО 9 сыныптың 6891 түлектерi және 11 сыныптың 3732 түлектерi.

11 сыныптың 3648 түлектерi түстi:

  • ҚР ЖОО — 1352 оқушы (36,6%),
  • Басқа елдiң ЖОО — 740 оқушы (20%),
  • ҚР ТжәнеКБ — 1272 оқушы (34,5%),
  • РФ ТжәнеКБ — 120 оқушы (3,2%),
  • жұмыстен қамтылғандар — 126 (3,4%),
  • жұмыспен қамтылмағандар — 37 (1%),
  • басқа елдер мен облыстарға тұрақты тұруға кеткендер — 10 (0,1%),
  • оқуға жарамсыздар — 4 (0,2 %),
  • ҚР КҚ қызметiне — 23(1%).

9 сыныптың 6891 түлектерiн жұмыспен қамтуды жалғасытрды:

  • СҚО ТжәнеКБ — 1754 оқушы (25,4%)
  • ҚР тжәнеКБ — 712 оқушы (10,3%),
  • РФ ТжәнеКБ — 154 оқушы (2,2%),
  • 10 сыныпқа — 4175 оқушы (60,5%),
  • жұмыспен қамтылғандар — 15 (0,2%),
  • жұмыспен қамтылмағандар — 7 (0,1%),
  • басқа елдер мен облыстарға кеткендер — 46 (0,9%),
  • оқуға жарамсыздар — 28 (0,4%).

Жас педагогтарды жұмысқа орналастыру

Педагогикалық кадрлардың болжамды қажеттiлiгi 487 бос орындықұрайды:

  • М. Қозыбаев атындағы Солтүстiк Қазақстан мемлекеттiк университетi — 325 түлек;
  • Ш. Уалиханов атындағы Көкшетау мемлекеттiк университетi — 27 түлек;
  • А. Мырзахметов атындағы Көкшетау университетi — 32 түлек;
  • Павлодар педагогикалық университетi — 2 түлек;
  • Қостанай мемлекеттiк университетi — 10 түлек;
  • Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық Университетi — 3 түлек;
  • Қазақ әйелде рмемлекеттiк педагогикалық университет — 39.

Бiлiм мекемелерi ЖОО түлектерiнен тыс техникалық және кәсiби бiлiм мекемелердiң түлектерiмен iрiктелуде. Болжамды педагогикалық мамандар түлектерi 418 құрайды, оның iшiнде 250 түлек мамандығы бойынша жұмысқа орналасуға жоспарлайды. Барлығы 856.

Мектептердiң қайтақұрылуы мен жабылуы

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2007 жылғы 21 желтоқсандағы № 1256 қаулысымен бекiтiлген бiлiм беру ұйымдары желiсiнiң кепiлдiк берiлген мемлекеттiк нормативiне 2016 жылы оқушылардың саны сәйкес келмеуiне байланысты, облыста 16 бастауыш мектеп (3 мектеп қазақ тiлiнде, 13 мектеп орыс тiлiнде) жабылды, жетiм балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды қоғамға бейiмдеу және әлеуметтендiру мақсатында «Облыстық жетiм балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған мектеп-интернаты» КММ жабылып, мекеме «Петропавл қаласының балалар үйi» КММ статусына ауыстырылды және осы ұйымның 88 оқушысы Петропавл қаласының жалпы бiлiм беретiн №4, №9 және №23 мектептерiнде бiлiм алады. Ағымдағы оқу жылында бiлiм беру ұйымдарында оқитындардың саны сәйкес келмеуiне байланысты 12 мектеп (4 орта мектеп негiзгi мектепке, 8 негiзгi мектеп бастауыш мектепке) қайта ұйымдастырылды.

Барлық елдi мекендердегi қайта ұйымдастырылған және жабылған мектептердегi143 бала күнделiктi үйлерiне тасымалданады, мектеп жанындағы интернаттарда тұратын 297 бала апта сайын үйлерiне жеткiзiледi.

Жетiм және ата-аналарының қамқорынсыз қалған балаларды баспанамен қамту

Мемлекеттiк баспана қорынан кезекпен баспана алуға осы санаттағы азаматтардың жалпы саны 2596 адамды құрайды (оның iшiнде Петропавл қ. 1133), олардың iшiнде 18 жасқа дейiнгiлердiң саны 1328 адам, (оның iшiнде Петропавл қ. 510), 18 жастан және жоғары жастағылар — 1268 адам, (оның iшiнде Петропавл қ. 825).

2014 жылы 68 пәтер бөлiндi (Айтыртау — 29, Тайынша — 18, Петропавл қ. — 14, Ақжар — 4, Мамлютка — 3).

2015 жылы 27 пәтер бөлiндi («Қолжетiмдi баспана 2020» бағдарламасымен Тайыншада — 10), мемлекеттiк баспана қорынан Тимирязда — 2, Аққайыңда — 3, «Жұмыспен қамту жол картасы 2020»), мемлекеттiк баспана қорынан Ғ. Мүсiреповте — 4, мемлекеттiк баспана қорынан Петропавл қ. — 8.

Техникалық және кәсiби бiлiм беру

Облыста 27 техникалық және кәсiптiк бiлiм беру ұйымдары жұмыс iстейдi, оның iшiнде 22 мемлекеттiк және 5 жеке меншiк.

Бiлiм алушылар саны 12073 студенттi құрайды, соның iшiнде мемлекеттiк тапсырыс бойынша 8160 студент немесе 67,5%. Ақылы негiзде 3913 адам немесе 32,4 % (медициналық, экономикалық, құқытану, көлiк, ақпараттық технологиялар).

Ағымдағы жылы жұмыс кәсiптерi бойынша 1475 адам бюджеттiк негiзде қабылданды, бұл өткен жылдың деңгейiнен 300 адамға көп.

2016 жылы колледждердiң түлектерi 3632 адамды құрады, олардың 2786 адамы (76,7%) жұмыспен қамтылды, ЖОО-нда 240 адам (6,6%) оқуын жалғастырды, колледждерже 32 адам (0,9%) жалғастырды, ӘҚ қатарына 284 адам (7,9%) алынды, мемлекет шекарасынан 92 адам (2,5 %) шықты, 198 адам (5,4%) жұмысқа орналасқан жоқ.

Жұмыс берушiлердiң ұсыныстарын ескере отырып жаңа мамандықтар бойынша мемлекеттiк тапсырыс орналастырылды: «ет және ет өнiмдерiн өндiру (түрлерi бойынша)», «ветеринарлық санитар», «қонақүй шаруашылығына қызмет көрсету», «кiтапхана iсi» және т.б..

«Мәңгiлiк ел жастары — индустрияға!»әлеуметтiк жоба аясында 7 колледждерде 13 мамандық бойынша еңбек орны көп өңiрлерден 380 студент бiлiм алуда.

Облыстың техникалық және кәсiптiк бiлiм беру ұйымдарында 19 жатақхана бар, жобалы қуаттылығы 3613 орынды құрайды, 2503 адам тұрады.

Қазiргi уақытта М. Жұмабаев ауданының Кәсiби даярлау және сервис колледжiнiң жатақханасын қалыпқа келтiру аяқталуда, толық жөндеу жұмыстарына 50 млн. теңге бөлiнген.

Техникалық және кәсiптiк бiлiм беру ұйымдарының тiзiмi Солтүстiк Қазақстан облысы

Оқу орнының атауы Заңды мекен-жайы Контактілі телефондар, электронндық адресі Директордың аты-жөні
Солтүстік Қазақстан облысы
Мемлекеттік оқу орындары
1 «Петропавл қаласының машина жасау колледжі» КММ 150013
Петропавл қаласы
Студент көшесі 1  
Фурманюк Анатолий Павлович 8(7152)-37-21-48 Pl-2_sko@mail.ru
2 «Аққайың ауданының аграрлық колледжі» КММ 150305
Аққайың ауданы
Қиялы аулы
Полтавец Владимир Владимирович 8(715-32)-2-56-38 gupl3@mail.ru
3 «Петропавл қаласының қызмет көрсету саласы колледжі» КММ 150004
Петропавл қаласы
К. Кеншенбаев көшесі, 11  
Қожахметова Алтынай Нағмеджанқызы 8(7152)33-18-68
Pth5@mail.ru
4 «Ленинград ауыл шаруашылық колледжі» КММ 150214
Ақжар ауданы
Ленинград селосы
Жақанов Амангельды Ералиевич 8(715-46)-3-11-08 akzharpl6@mail.ru
5 «Айыртау ауданының Саумалкөл а. агротехникалық колледжі» КММ 150115
Айыртау ауданы
Саумалкөл аулы
Мусин Серік Керейұлы 8(715-33)2-75-94 licey7air@rambler.ru
6 «Айыртау ауыл шаруашылық колледжі» КММ 150115
Айыртау ауданы
Лобаново аулы
Жанаев Сайлау Тұрабайұлы 8(715-33)4-62-80 Ptch_Lobanovo@mail.ru
7 «Петровка аграрлық-техникалық колледжі» КММ 150512
Есіл ауданы
Петровка аулы
Жолтабаров  Азамат Нурмагамбетұлы 8(715-43)2-47-75
Pl9@mail.kz
8 «Новоишимка аграрлық-техникалық колледжі» КММ 150400
Ғ. Мүсірепов атындағы ауданы,
Новоишимское с.
Аблайхан кошесі, 2
Жусупов Сұіндық Қуандықұлы 8(715-35)-2-06-45 NOVPS11@rambler.ru
9 «Рузаевка аграрлық-техникалық колледжі» КММ 150400
Ғ. Мүсірепов атындағы ауданы
Рузаев селосы
Мунько Сергей Васильевич 8(715-35)-3-16-43 PTCH12@yandex.ru
10 «Қызылжар аграрлық-техникалық колледжі» КММ 150702
Қызылжар ауданы
Боголюбово аулы
Гноевых Сергей Юрьевич 8(715-38)-5-18-59 skopth13.rambler.ru
11 «Тимирязев аграрлық-техникалық колледжі» КММ 151022
Тимирязев ауданы
Тимирязев с.
Комсомольская көшесі, 9
Жантоков Жақсылық Ашенұлы 8(715-37)-2-12-05 prflic14@rambler.ru
12 «Тайынша агробизнес колледжі» КММ 151000
Тайынша қаласы
Қазақстан Конституциясы көшесі, 246
Ташетов Даулыбай Ешенбайұлы 8(715-36)-2-40-18 Prof_licei@mail.ru
13 «Уәлиханов ауыл шаруашылық колледжі» КММ 151200
Уәлиханов ауданы
Кішкенекөл с.
Жамбыл көшесі, 140
Ташкин Сайран Кенжетайұлы 8(715-42)-2-16-43 Pl16_@mail.ru
14 «Петропавл кәсіптік  колледжі» КММ 150012
Петропавл қаласы
3-ші Кірпіш қиылысы, 1
Тихонюк Сергей Дмитриевич 8(7152) 475751 licey17_sko@mail.kz  
15 «Кәсіптік дайындық және сервис колледжі» КММ  150231 Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаево қаласы. Строительная көшесі, 36Б Бакиров Ермек Жанғырұлы   8(815-31) 21981 Kolledzhppis.dos
16 «Солтүстік Қазақстан медицина колледжі» ШЖҚ КМҚ. 150013
Петропавл қаласы
Шухова к-есі, 42
Ахметова Марина Бөлегенқызы 8(7152) 508560
medik@mail.kz
17 «Өнер колледжі музыкалық-эстетикалық бейімдегі дарынды балаларға маманданды рылған мектеп-интернат Кешені» КММ 150010
Петропавл қаласы
Интернационал көшесі, 81  
Кашенева Рауза Әбутәліпқызы 8(7152) 33-12-92   kompleks_kolledz@mail.ru
18 «Мағжан Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны 150000
Петропавл қаласы
Абай көшесі, 28
Жандильдин Ерлик Борисұлы 8(7152) 36-91-36 colmagzhan@mail.ru
19 «Солтүстік Қазақстан кәсіптік-педагогикалық колледжі» коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын 150013
Петропавл қаласы, Борки к.
Студент көшесі , 1
Әбілмажин Жеңіс Төлешұлы 8(7152) 37-19-22
skppk@list.ru
20 «Петропавл құрылыс-экономикалық колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын 150013
Петропавл қаласы
Мир көшесі, 262  
м.а. Андыбаев Еркин Тулендович   8(7152) 5122362 petr_eco@mail.ru
21 «Петропавл темір жол көлігі колледжі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны 150001
Петропавл қаласы
Ю. Медведев көшесі, 1  
Шатковский Михаил Леонидович 8(7152) 38-13-68 pkgt@yandex.ru
22 «Ж. Қизатов атындағы ауыл шаруашылық колледжі» қазыналық мемлекеттік коммуналдық  кәсіпорын 150513
Есіл ауданы
Покровка с.
Строительная көшесі,  49
Бугасов Бейімбет Жасұланұлы 8(715-43)-2-32-08 ESHK123@mail.ru
Жеке-меншік оқу орындары
23 «Гуманитарлық-техникалық колледжі» МЕБМ 150214
Петропавл қаласы
Театрал көшесі, 42  
Мерк Александр Андреевич 8(7152) 46-52-15 Etocgtk@mail.ru
24 СҚУ колледжі 150010
Петропавл қаласы
Бостандық көшесі, 51
Мүсірепов Сәткен Баймұрзинұлы 8(7152) 33-28-31 collegeSKU@mail.ru
25 «Мастер-орталық» бастапқы кәсіптеліктенген оқу ондірістік орталығы» мемлекеттікемес коммерциялықемес білім мекеме 150003
Петропавл қаласы
Островского көшесі, 80   
Торопова Любовь Александровна 8(7152) 38-07-11 mastercenter@inbox.ru
26 «Политехникалық мектеп-лицейі» мемлекеттікемес мекемесі 150214
Петропавл қаласы
Театрал көшесі, 42  
Мерк Александр Андреевич 8(7152) 465215 etocgtk@mail.ru
27 «Солтүстік Қазақстан кәсіптік даярлау және сервис колледжі» жеке меншіктік мекемесі 150010
Петропавл қаласы
Тоқсан би көшесі, 94  
Соколов Николай Александрович 8(7152)-333121 sev.kaz.upk@mail.ru    

Солтүстік Қазақстан облысындағы балалардың мектепке дейінгі мекемелер мекенжайларының тізімі

к/к Елді-мекеннің атауы Ұйымның толық атауы Мекеменің толық мекен-жайы үй № Басшының Т.Е.Ә. (қысқартылусыз) Байланыс телефондары (жұмыс, ұялы).
Е-mail
индекс Облыс,аудан, қала, ауыл, көше
1 2 3 9 10 11 12 13
Тимирязев ауданы
1 Тимирязев ауылы "Радуга" бөбекхана-бақша КМҚК 151100 СҚО.Тимирязев ауданы Тимирязев ауылы Уәлиханов к-сі 17 Камашева Лидия Зигмантовна 20187
2 Ақсуат а. Ақсуат ОМ жанындағы "Гүлдер" МШО 151114 СҚО.Тимирязев ауданы Ақсуат ауылы Гагарин к-сі 13 Курбанов  Алексей  Османович 22575
3 Ақжан а. Ақжан НМ жанындағы "Салтанат" МШО 151101 СҚО.Тимирязев ауданы Ақжан а. Мир к-сі 6 Диденко Ирина Имкашевна 51565
4 Белоградовка а. Белоградовка ОМ жанындағы "Жұлдыз" МШО 151102 СҚО.Тимирязев ауданы Белоградовка а. 0 Кудрявцева Валентина  Ивановна 52005
5 Докучаев а. Докучаев ОМ жанындағы "Бобек" МШО     151104 СҚО.Тимирязев ауданы.Докучаев а. Школьная к-сі 23 Зверева Екатерина Дмитревна 23339
6 Дмитриевка а. Дмитриевска  ОМ жанындағы "Балапан" МШО 151103 СҚО.Тимирязев ауданы Дмитриевка  а., Абай к-сі 22 Сағыбаев Қайыржан Малікұлы 23237
7 Дружба а. Интернационал ОМ жанындағы "Нәзік" МШО 151105 СҚО.Тимирязев ауданы Интернациональный а. с.Дружба Мир к-сі 49 Кенжебаев Қайдар Кошкенбайұлы 51364
8 Жаркен а. Жаркен ОМ жанындағы "Балдаурен" МШО 151103 СҚО.Тимирязев ауданы Дмитриевский с.о Жаркен а. Школьная көшесі 30 Хамзина Күлсара Ықыласқызы 52202
9 Комсомольский п. Комсомольский ОМ жанындағы "Кайнар" МШО 151107 СҚО.Тимирязев ауданы Комсомольское а. Комсомольская к-сі 14 Циммерман Маргарита Михаиловна 52035
10 Ленинское а. Ленин ОМ жанындағы "Ақбота" МШО 151101 СҚО.Тимирязев ауданы Ленинское а. Лесная к-сі 36 Мұхамеджанов Асылбек Амантайұлы 51967
11 Москворецкое а. Москворецкое ОМ жанындағы "Гаухар" МШО 151106 СҚО.Тимирязев ауданы Москворецкое а.  Школьная к-сі 5 Кожин Қайыргелді Қайырбайұлы 51842
12 Степное а. Степной ОМ жанындағы "Карлыгаш" МШО 151113 СҚО.Тимирязев ауданы Куртайский с/о Степное а. 2 Горошка Светлана Алексеевна 52325
13 Сулы-Станционное Сулы-станционное ОМ жанындағы "Еркемай" МШО 151100 СҚО.Тимирязев ауданы Тимирязев а Школьная  к-сі 16 Финская Ирина Владимировна 21069
14 Сулы-Элеватор п. Сулы-Элеватор ОМ жанындағы "Айголек" МШО 151100 СҚО.Тимирязев ауданы Тимирязев а. Североморская к-сі 36 Жантоков Жақсылық ашенгвич 21702
15 Хмельницкое а. Хмельницкое ОМ жанындағы "Айналайын" МШО 151112 СҚО.Тимирязев ауданы Хмельницкое а. Комсомольская к-сі 12 Волосевич Ирина Имкашевна 24104
16 Дзержинское а. Дзержинское ОНМ  жанындағы "Болашақ" МШО 151100 СҚО.Тимирязев ауданы Дзержинское а.Школьная к-сі 16 Стабаева Шолпан Зайкенқызы 51548
17 Мичурино а. Мичурин ОМ жанындағы "Карлығаш" 151109 СҚО.Тимирязев ауданы Мичурино а. С.Мұқанов к-сі 14 Чигиринских Виктор Ксенофонтович 24531
18 Тимирязев а. Тимирязев мектеп -интернаты жанындағы "Еркетай" МШО 151100 СҚО.Тимирязев ауданы Тимирязев а.  Уәлиханов к-сі 7 Асанова Айман Серікқызы 20278
19 Тимирязев а. Тимирязев ОШГ жанындағы "Таң-шолпан" МШО 151100 .СҚО.Тимирязев ауданы Тимирязев а. Уәлиханов к-сі 2 Попова Ирина Николаевна 21193
20 Целиное а. Целинное БМ жанындағы "Аққу" МШО 151108 СҚО.Тимирязев ауданы  Целинное а.Школьная к-сі 8 Пельцер Ирина Евгеньевна 52195
21 Ишим. а. Ишим ОМ жанындағы "Айгөлек" МШО 151110 . СҚО.Тимирязев ауданы Ишимское а. Школьная к-сі 1 Юсупова Бибігүл Ақайқызы 51707
Есіл ауданы
1 Явленка а. "Балапан" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын 150500 СҚО Есіл ауданы Явленка а.   Усманова Жұмабийке Казманқызы 2-10-22 87051173345
2 Николаевка а. "Бөбекжан" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын 150500 СҚО Есіл ауданы Николаевка а.   Тахметова Сәуле Қасымқанқызы 26-3-79 87052413611
3 Покровка  а. "Моншақ" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын 150500 СҚО Есіл ауданы  Покровка а.   Кузурман Людмили Владимировна 23-6-35 87056533577
4 Корнеевка а. Корневка гимназиисы КММ  жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Корнеевка а.   Барабаш людмила Александровна  
5 Двинск а. ДвинскБМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Двинск а.   Понамарева Ольга Владимировна 5-32-10 87053366707
6 Сарман а. Сарман БМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Сарман ауылы   Жүкенов Жанкелді Қайырбекұлы 5-32-28 87775106809
7 Леонидовка а. Леонидовка БМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Леонидовка а.   Хрипункова Татьяна Васильевна 5-12-82 87774058062
8 Оседлое а. Оседлое  БМ жанындағы шағын-орталық Оседлое а. 150500 СҚО Есіл ауданы Оседлое а.   Қазбекова Айгүл Орманқызы 5-16-10 87771971480
9 Талапкер а. Октябрь БМ жанындағы шағын-орталық Талапкер а 150500 СҚО Есіл ауданы Талапкер а.   Байменова Көгершін Әмірғалиқызы 5-17-70 87776078060
10 Қарағай а. Қарағай НМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Қарағай а.   Бесенов Жарқын Қайырбекұлы 5-12-74
11 Жекекөл а. Жекекөл БМ жанындағы шағын-орталық   150500 СҚО Есіл ауданы Жекекөл а.   Мұхамеджанов Назар Мерекенұлы 2-54-48 87051942968
12 Советское а. Советское БМ жанындағы шағын-орталық   150500 СҚО Есіл ауданы Советское а.   Боцван Елена Ивановна 3-14-80 87779101703
13 Стрельниковка а. Стрельниковка БМ жанындағы шағын-орталық   150500 СҚО Есіл ауданы Стрельниковка а.   Лушпай Юрий Николаевич 3-12-85
14 Тонкошуровка а. Тонкошуровка НМ жанындағы шағын-орталық   150500 СҚО Есіл ауданы Тонкошуровка а.   Червоненко Татьяна Владимировна  
15 Ақтас а. Ақтас ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Ақтас   Тоқпанов Мейрам Саттарұлы 03.12.1948
16 Черуновка а. Черунов НМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Черуновка а.   Құдабаева айман Теміржанқызы 5-21-09 87779220904
17 Алабие а. Алабиин НМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Алабие а.   Жандосова Айгүл Амангелдіқызы 3-15-64 87773362150
18 Қара-Ағаш а. Қара-Ағаш НМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Қара-Ағаш а.   Кайсина Әлия Жақсылыққызы 5-33-80 87778972445
19 Иван-Петровка а. Иван-Петровска НМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Ивано-Петровка а.   Говоркова Екатерина Николаевна 5-32-26 87771352825
20 Жағгайың а. Жарғайың НМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Жарғайын а.   Такишев Кемел Аитменұлы 2-74-03 87772518313
21 Еңбек а. Еңбек БМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Еңбек а.   Темірболатова Назгүл Бахытнұрқызы 2-27-00 87774175309
22 Ясновка с. Ясновской ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Ясновка а.   Филоненко Михаил Михаилович 3-34-91 87779222032
23 Александровка а. Александров ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Александровка а.   Амренова Жұпар Мағұлқызы 5-32-70 87771357092
24 Спасовка а. Спасовска ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Спасовка а.    Дзубан Людмила Васильевна 2-66-10
25 Ильинка а. Ильинка ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Ильинка а.   Жапаров Нұрлан Ерікұлы 2-71-82 87052311454
26 Өрнек а. Өрнек ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Өрнек а.   Ысқақов Ғабит Хамитұлы 5-21-34
27 Амангелді а. Амангелді ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Амангелі а.   Жолтабаров Самат Айтмағанбетұлы 2-54-43 87776099474
28 Таранғұл а. Таранғұл ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Тарангұл а.   Туралинова Қымбат Закирқызы 5-31-43 87774058856
29 Волошинка а. Волошинка ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Волошинка а.   Сапкереева ермек Маратқызы 3-43-33 87779017207
30 Чириковка а. Чириковка ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Чириковка а.   Абишева Дамеля Нұрманқызы 2-53-36 87770839533
31 Корнеевка а. Корнеевка ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Корнеевка а.   Шаймерденов Сәкен Бигужинұлы 3-15-03 87053204044
32 Лузинка а. Лузинскка НМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Лузинка а.   Плеханова Антонина Васильевна 5-32-59
33 Мектеп а. Мектеп НМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Мектеп а.   Даутбаева Гүлмира Қабирқызы 51273
34 Петровка а. Петровка ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Петровка а.   Шмурыгина Надежда Васильевна 2-47-60 87053213327
36 Бұлақ а. Бұлақ ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Бұлақ а.   Аманжолова Ғалия Ағыбайқызы 5-27-06 87056231908
37 Заградовка а. Заградовка ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Заградовка а.   Бимаканов Еркін Қуанышбайұлы 3-56-38 87779784366
38 Бесқұдық а. Бесқұдық ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Бесқұдық а.   Буслаева Елена Эгнельсорвна 3-37-22 87771905558
39 Явленка а. Явленка №3 ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Явленка а.   Оспанов Ертай Ебикейұлы 2-27-47 87775182501
40 Явленка а. Явленка №1 ОМ жанындағы шағын-орталық 150500 СҚО Есіл ауданы Явленка а.   Рахиева Замира Қаипқызы 2-11-93
Шал ақын
1 Жаңажол а. Жаңажол ОМ жанындағы "Балауса" ШО 151309 СҚО Шал ақын ауданы  Жаңажол а.   Қазбекова Жайнагүл Құсманқызы 5-16-74 8705-2308455
2 Кеңес а. Кеңес ОМ жанындағы "Айгөлек" ш/о 151307 СҚО Шал ақын ауданы  Кеңес а.   Базарбекова Балапан Кайнашқызы 5-14-90 8705-2413647
3 Жаңаталап а.  Жаңаталап БМ жанындағы ш/о 151309 СҚО Шал ақын ауданы  Жанаталап а.   Мұхамеджанова Шамшия Апсанқызы 5-21-26 8777-4153265
4 Ибраев а. М.Ахметбеков ат. ОМ жанындағы «Балауса» ш/о 151300 СҚО Шал ақын ауданы  Ибраев а.   Баржаксин Есен Темірғалиұлы 2-63-31 8777-6735956
5 Ақанбарақ а. Ақан-Барақ ОМ жанындағы «Арман» ш/о 151300 СҚО Шал ақын ауданы  Ақан-Барақ а.   Амрина Роза Қалымжанқызы 2-28-45 8777-2137090
6 Мерген а. Чапаев НМ жанындағы "Еркетай"ш/о 151300 СҚО Шал ақын ауданы  Мерген а.   Копеева Гүлмира Амангелдіқызы 5-10-90 8777-6078460
7 Көктерек а. Көктерек БМ жанындағы ш/о 151300 СҚО Шал ақын ауданы  Көктерек а.   Жанахметова Ақжайық Теміргалиқызы 5-21-03 8777-6096425
8 Қаратал а. Қаратал ОМ  жанындағы ш/о 151300 СҚО Шал ақын ауданы  Қаратал а.   Жамангалиев Зейнулла Нұрымұлы 5-22-19 8777-9213904
9 Кривощеков а. Кривощеков ОМ  жанындағы "Балбөбек" ш/о 151304 СҚО Шал ақын ауданы  Кривощеков а.   Тасмаганбетова Бейнегүл Уәлиқызы 2-43-10 8777-4179225
10 Алқаағаш а. Алқаағаш БМ жанындағы ш/о 151304 СҚО Шал ақын ауданы  Алқаағаш а.   Жұмағұлова Бикеш Катранқызы 5-13-95
11 Социал а. Социал БМ жанындағы ш/о 151304 СҚО Шал ақын ауданы  Социал а.   Онайбекова Шынар Қалыққызы 5-16-73 87775124577
12 Ровное а. Лесхоз БМ жанындағы ш/о 151304 СҚО Шал ақын ауданы  Ровное а.   Хасенова Гүлмира Батайқызы 5-20-98
13 Семиполка а. Семиполка ОМ жанындағы ш/о 151308 СҚО Шал ақын ауданы  Семиполка а.   Жумина Сәуле Шайзадаевна 2-32-36 87770846864
14 Балуан а. Балуан НМ жанындағы "Арман" ш/о 151308 СҚО Шал ақын ауданы  Балуан а.   Абдрахманова Торгые Байгитқызы 5-20-17 8705-2526228
15 Афанасьевка а. Афанасьевка ОМ жанындағы ш/о 151301 СҚО Шал ақын ауданы  Афанасьевка а.   Айсин Құрмашке Қаратайұлы 5-29-12 87771861259
16 Садовка а. Садовка НМ жанындағы ш/о 151301 СҚО Шал ақын ауданы  Садовка а.   Сералин Руслан Ұмытбайұлы 5-16-83 87776474403
17 Двойники а. Двойники БМ жанындағы ш/о 151301 СҚО Шал ақын ауданы  Двойники а.   Хамзина Сағыныш Асқарқызы 5-20-21
18 Рясинка а. Рясинка БМ жанындағы ш/о 151301 СҚО Шал ақын ауданы  Рясинка а.   Құдабаева Айсұлу Балашқызы 5-16-84 8777-0825394
19 Крещенка а. Крещенка ОМ жанындағы "Жұлдыз" ш/о 151303 СҚО Шал ақын ауданы  Крещенка а.   Мұқанова Майра Мұхиттдинқызы 5-18-22 8777-8940650
20 Куприяновка а. Куприянов НМ жанындағы ш/о 151303 СҚО Шал ақын ауданы  Куприяновка а.   Мұхамеджанов Берік Ошактынұлы 5-19-98
21 Белоградовка а. Белоградов БМ жанындағы ш/о 151303 СҚО Шал ақын ауданы  Белоградовка а.   Катаева Ольга Николаевна 5-20-01 8777-5106480
22 Новопокровка а. Новопокров ОМ жанындағы ш/о 151305 СҚО Шал ақын ауданы  Новопокровка а.   Қожахметова Гүлнара Айтымқызы 2-47-60
23 Ақсу а. Ақсу НМ жанындағы ш/о 151305 СҚО Шал ақын ауданы  Ақсу а.   Исмағұлов Талғат Есімұлы 5-16-75 8777-2941815
24 Еңбек а. Енбек НМ жанындағы "Еркетай" ш/о 151305 СҚО Шал ақын ауданы  Еңбек а.   Гүлмира Амангелдіқызы 5-18-09 8777-6078423
25 Жаңасу а. Жаңасу БМ жанындағы ш/о 151305 СҚО Шал ақын ауданы  Жаңасу а.   Ыбыраева Самал Макпозқызы 5-20-24
26 Ұзын-Жар а. Октябрь ОМ жанындағы ш/о 151306 СҚО Шал ақын ауданы  Ұзын-жар а.   Ыбыраева Гүлмира Дәуренқызы 2-34-47 8705-2338478
27 Повозочное а. Приишим ОМ жанындағы "Балдәурен" ш/о 151307 СҚО Шал ақын ауданы  Повозочное а.   Паршина Татьяна Анатольевна 2-92-03 8705-6511999
28 Берлік а. Берлік НМ жанындағы ш/о 151307 СҚО Шал ақын ауданы  Берлик а.   Бейсембаев Серғазы Ермекұлы 5-20-18 8705-5612417
29 Минеевка а. Минеевка БМ жанындағы ш/о 151307 СҚО Шал ақын ауданы  Минеевка а.   Ргибаева Алма Қайратқызы 5-21-90 8777-3362141
30 Сухорабовка а. Сухорабовка ОМ жанындағы ш/о 151310 СҚО Шал ақын ауданы  Сухорабовка а.   Қоспанова Гүлнәр Ешманқызы 2-52-93 8777-4745251
31 Ольгинка а. Ольгинка НМ жанындағы ш/о 151310 СҚО Шал ақын ауданы  Ольгинка а.   Директордың м.а. Забенов Әлібек Болатұлы 5-17-54 8702-9309282
32 Ступинка а. Ступинка НМ  жанындағы ш/о 151309 СҚО Шал ақын ауданы  Ступинка а.   Мажитова Сәуле Ешманқызы 5-23-59
33 Жалтыр а. Жалтыр НМ жанындағы "Балбөбек ш/о" 151309 СКО р-н Шал акын с.Жалтырь   Жантокина Мәншүк Қажғалиқызы 5-21-27
34 Остаған а. Остаған НМ жанындағы ш/о 151309 СҚО Шал ақын ауданы  Остаган а.   Ертаева Айжан Қайратбайқызы 5-21-25 8705-3210494
35 Городецк а. Городецка НМ жанындағы ш/о 151302 СҚО Шал ақын ауданы  Городецк а.   Шендерук Владимир Витальевич 5-26-22 8777-4955906
36 Сергеевка а. Е.Букетов ат. МГ жанындағы "Капелька" ш/о 151300 СҚО Шал ақын ауданы  Сергеевка қ. Победа к-сі,  25 25 Біләлова Нағима Жакотқызы 2-02-05 8777-9243664
37 Сергеевка  қ. Бөбек б/б 151300 СҚО Шал ақын ауданы  Сергеевка қ. Желтоксан к-сі, 3 3 Каппасова Айгүл Евниевна 2-01-58 8702-9164348
38 Қорғантас а. "Болашақ" б/б 151301 СҚО Шал ақын ауданы  Қорғантас а.   Филипиева Елена Михайловна 5-25-25
39  Сергеевка қ. Қазақ мектеп-интернаты жанындағы «Айналайын» шағын орталық 151300 СҚО Шал ақын ауданы  Сергеевка қ. Молдыбаев к-сі 15 Исина Ырысты Олжабайқызы 2-10-09
Аққайың ауданы
1 Аралағаш а. Аралағаш ОМ жанындағы шағын орталық 150308. СҚО Аққайың ауданы Аралағаш а.   Нуртазинов Жұмабай Кеңесұлы 5-26-41 ж. 87776098830 araiagash2008@mail.ru
2 Астраханка а. Астрахан ОМ жанындағы шағын орталық 150301. СҚО Аққайың ауданы Астраханка а.   Сүлейменов Жылқыбай Нұраханұлы 2-91-49 ж. 87777912469
3 Шагалалы а. Чаглинск ШАЛ жанындағы шағын орталық 150311. СҚО Аққайың ауданы Шағалалы а.   Джужома Александр Васильевич 2036-31 ж. 87776447264
4 Токуши а. Токуши МГ жанындағы шағын орталық 150309. СҚО Аққайың ауданы Токуши а. Школьная к-сі   Токушева Әлия Жанабилқызы 2-66-25 ж. 87052170737 tokushi06@mail.ru
5 Власовка а. Власовска ОМ жанындағы шағын орталық 150302. СҚО Аққайың ауданы Власовка а.   Заруцкий Анатолий Карлович 2-76-98 ж. 87052041331 viasovka_07@mail.ru
6 Полтавка а. Полтавкаи ОМ жанындағы шағын орталық 150307. СҚО Аққайың ауданы Полтавка а.   Әшірбекова Жубабике Бейсембекқызы 2-63-86 ж. 87057691109 shpoltavakk99@mail.ru
7 Рублевка а. Рублевска ОМ жанындағы шағын орталық 150308. СҚО Аққайың ауданы Рублевка а.   Махиня Александр Васильевич 2-74-19 ж. 87052555730
8 Ивановка а. Ивановка ОМ жанындағы шағын орталық 150304. СҚО Аққайың ауданы Ивановка а.   Ахметова Жанар Берікқызы 5-23-69 ж. 87776556583 ivan_shcola@mail.ru
9 Трудовое а. Советское ОМ  жанындағы шағын орталық 150310. СҚО Аққайың ауданы Трудовое а.   Жакенов Еділ Олжабайұлы 5-28-49 ж. 87051026178 sowetskaya06@mail.ru
10 Қиялы а. Қиялы ОМ жанындағы шағын орталық 150305. СҚО Аққайың ауданы Қиялы а.   Анафьянов Темірболат Ғабдрашитұлы 2-55-35 ж. 87057042811 kijalssh_1@mail.ru
11 Ленинское а. Ленин ОМ жанындағы шағын орталық 150306. СҚО Аққайың ауданы Ленинское а.   Аманжолов Камелбек Сатыбалдыұлы 2-94-72 ж. 87057672033 leninskaya_09@mail.ru
12 Тюменка а. Түмен НМ жанындағы шағын орталық 150309. СҚО Аққайың ауданы Тюменка а.   Исин Рүстем Амантайұлы 5-20-89 ж. 87776462057 tumenka-osh@mail.ru
13 Добровольское а. Добровольское НМ жанындағы шағын орталық 150303. СҚО Аққайың ауданы Добровольское а.   Тогубаев Серік Тәтібекұлы 2-24-48 ж. 87051884322
14 Дайыныдық а. Дайындық НМ жанындағы шағын орталық 150306. СҚО Аққайың ауданы Дайындық а.   Рамазанов Талғат Сәкенұлы 2-94-38 ж. 87056524137 daindyk_osh@mail.ru
15 Камышлов а. Камышлов НМ жанындағы шағын орталық 150309. СҚО Аққайың ауданы Камышлов а.   Исаев Серік Біләлұлы 5-20-90 ж. 87051788735 kamyshlovo_06@mail.ru
16 Кучковка а. Кучков НМ жанындағы шағын орталық 150305. СҚО Аққайың ауданы Кучковка а.   Ленгардт Светлана Михайловна 5-15-85 ж. 87779213479 lengardt.vitek@mail.ru
17 Степное а. Степной ОМ жанындағы шағын орталық 105311. СҚО Аққайың ауданы Степное а.   Тілеубергенов Аслан Николайұлы 5-17-21 ж. 87770820277
18 Безлесное а. Безлесенская ОМ жанындағы шағын орталық 150302. СҚО Аққайың ауданы Безлесное а.   Низина Галина Петровна 5-13-05 ж.. 87776554144
19 Смирнов а. № 3 Смирнов ОМ жанындағы шағын орталық 150300. СҚО Аққайың ауданы Смирнов а. Пушкин к-сі 24а Садвакасов Серғазы Уәлиұлы 2-22-49 ж. 87779217332 akk_sh3@mail.ru
20 Канжығалы а. Канжығалы БМ жанындағы шағын орталық 150310. СҚО Аққайың ауданы Қанжығалы а.   Божатова Қарашаш Айтанқызы 5-13-07 ж.
21 Көктерек а. Көктерек БМ жанындағы шағын орталық 150310. СҚО Аққайың ауданы Көктерек а.   Рамазанов Абзал Қайратұлы 2-13-03 ж. 87779212421
22 Смирнов а. Балапан б/б МКҚК 150300. СҚО Аққайың ауданы Смирново а. Амангелді к-сі 90 Сафонова Оксана Владимировна 2-22-31 ж. 87759797058
23 Черкасское а. Чебурашка б/б МКҚК 150312. СҚО Аққайың ауданы Черкасское а.   Макина Лязат Темірханқызы 2-33-54 ж. 87051784128 suphibaeva@mail.ru
24 Смирнов а. Смирнов № 1 ОМ жанындағы шағын орталық 150000 СҚО Аққайың ауданы Смирнов а.   Суындыков Жаслан Жанбылұлы 2-11-68
Мамлют
1 Мамлютка қ. Мамлют №2 ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Мамлютка қ. Шоссейная к-сі   Бюрекбаев Галихан Саликович 2-13-67 жұмыс.
2 Андреевка а. Андреевка ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Андреевка  а. 50 лет Казахстана к-сі   МейрамовАзат Әскерұлы 2-31-01 жұмыс.
3 Афонькино а. Афонькин ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Афонькино  а. Школьная к-сі   Габбасов Ерік Шораұлы 2-44-50 жұмыс. 87773195680
4 Бексейіт а. Бексейіт ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Бексейіт а. Победа к-сі   Балаганов Еркебұлан Баяхметұлы 52380 жұмыс. 87774151508
5 Бостандық а. Бостандық ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Бостандық а. Школьная к-сі, 5   Сарбасова Айгүл Кинуарбекқызы 5-18-81 жұмыс. 87056700061
6 Белое а. Белов ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Белое а. Школьная к-сі, 8   Хоменко Елена Владимировна 5-16-85 жұмыс.
7 Воскресеновка а. Воскресеновка ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Воскресеновка  а. Каргин к-сі, 12/2 12 Камалетдинова Элла Николаевна 2-34-89 жұмыс. 87053212775
8 Дубровное а. Дубровин ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы  Дубровное а, Интернациональная  к-сі   Кустаева Тамара Сергеевнавна 2-54-59 жұмыс. 87056529759
9 Краснознаменное а. Краснознаменский ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Краснознаменное а.   Ташмағамбетов Мұрат Игибайлы 2-91-93 жұмыс. 87053377760
10 Қызыләскер а. Қызыләскер ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Қызыләскер а. Скачков к-сі    Прелгаускас Дмитрий Кистутисович 5-17-30 жұмыс.
11 Ленин а. Ленин ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Ленин а. Школьная к-сі   Накиев Талғат Рашитұлы 5-17-14 жұмыс. 87770835555
12 Леденев а. Леденев ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Леденев а. Школьная к-сі 1   Головин Григорий владимирович 2-94-59 жұмыс. 87776554866
13 Меңкесер а. Минкесер ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Минкесер а.. Школьная к-сі 1   Кажекова Шалкима Шамгановна 2-61-12 жұмыс. 87776732806
14 Михайловка а. Михайловка ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Михайловка  а. Ленин к-сі    Шанаурина Галина Петровна 2-66-25 жұмыс. 87771920164
15 Новомихайловка а. Новомихайлов ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Новомихайловка а.   Нагорная Екатерина Алексеевна 2-71-73 жұмыс. 87771149362
16 Покровка а. Покровка ОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Покровка а. Мир к-сі    Қажмұратова Накия Мұқажанқызы 2-41-43  жұмыс.87776073275
17 Беловка а. Белов БМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Беловка а.   Мясоедова Ольга Александровна 5-19-26 жұмыс. 87772480347
18 Калугино а. Калугин ТОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Калугин а.    Эйзенбраун Галина Анатольевна 5-17-98 жұмыс. 87773491572
19 Новоандреевка а. Новоандреевка БМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Новоандреевка а, Школьная к-сі   Юрасова Нина Григорьевна 2-94-98 жұмыс. 87774176087
20 Новодубровное а. Новодубровин БМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Новодубровное а. Мектеп к-сі 39 39 Потанина Антонина Ивановна 2-54-83 жұмыс. 87056101335
21 Мамлютка қ. Қазақ мектеп интернаты жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Мамлютка қ. Скачков к-сі 75 Ахметов Берік Тұрғынұлы 2-29-29 жұмыс. 87776067274
22 Искра а. Искров ТОМ жанындағы шағын орталық 150900 Мамлют ауданы Искра а. Школьная к-сі 1 Ілиясов Талғат Маратұлы 2-22-77 жұмыс. 87056526721
23 Мамлютка қ. "Ақ бота" б/б МКҚК 150900 Мамлют ауданы Мамлютка қ Беловский  тұйық көшесі, 18 18 Дуденко Елена Анатольевна 2-28-38 жұмыс. 87053005062
Айыртау
1 Саумалкөл а. "Родничок" б/б МКҚК 150100 СҚО Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы МКР 20 Дүйсенбаева Сара Баймұрынқызы жұмыс. 8715-33-27150 тел. 87012924542
2 Саумалкөл а. "Колосок" б/б МКҚК 150100 СҚО Айыртау ауданы Саумалкөл а,Янко к-сі 54 Ахметова Жанагүл Айтбайқызы жұмыс. 8715-33-21-395 тел. 87014003553
3 Нижний-Бурлук а. "Балдырған" б/б МКҚК 150116 СҚО Айыртау ауданы Нижний-Бурлук а.   Ахметова Гүлімжан Жамшейітқызы жұмыс. 871533-48423 тел. 87051127612
4 Константиновка а. "Балапан" б/б МКҚК 150111 СҚО Айыртау ауданы Константиновка а.   Чурило Нина Анатольевна жұмыс. 871533-43898
5 Куспек а. "Қарлығаш" б/б МКҚК 150112 СҚО Айыртау ауданы Куспек а.   Капарова Нұргүл Сарсенбайқызы жұмыс. 871533-53-976 ұялы 87774757937
6 Айыртау а. "Айыртау ОМ" жанындағы шағын орталық 150101 СҚО Айыртау ауданы Айыртау а.   Корнилова Наталья Сергеевна  
7 Аксеновка а. "Аксенов ОМ" жанындағы шағын орталық 150100 СҚО Айыртау ауданы Аксеновка а.   Орынбаев Жанат Аманжолұлы жұмыс. 87153352790 ұялы 87011357822
8 Альжанка а. "Альжанка ОМ" жанындағы шағын орталық 150115 СҚО Айыртау ауданы Альжанка а.   Сарина Алтынгүл Теміртасқызы 87153352278 87023547578
9 Антоновка а. "Антоновка ОМ" жанындағы шағын орталық 150102 СҚО Айыртау ауданы Антоновка а.   Сейдахметова Бақыт Теміртанқызы 87153326231 87772906123
10 Арық-Балық а. "Арықбалық мектеп-гимназиясы" жанындағы шағын орталық 150103 СҚО Айыртау ауданы Арықбалық а.   Шураева Айтжан Тоқпанқызы 87153341138 87751496746
11 Бірлестік а. "Бирлестык ОМ" жанындағы шағын орталық 150114 СҚО Айыртау ауданы Арықбалық а. "Арыкбалық МГ" ММ   Махметов Әнуәрбек Кенжеболатұлы 87153352075 87776526356
12 Гусаковка а. "ГусаковкаОМ" жанындағы шағын орталық 150105 СҚО Айыртау ауданы Гусаковка а.   Дундук Юрий Анатольевич 8715-33-48-276 87057399942
13 Дәуқара а. "Дауқара ОМ" жанындағы шағын орталық 150121 СҚО Айыртау ауданы Дәуқара а.   Нурпейісов Алданыш Нұрахметұлы 8715-33-54-346
14 Елецкое а. "Елецкое ОМ" жанындағы шағын орталық 150121 СҚО Айыртау ауданы Елецкое а.   Миргородская Галина Ивановна 8715-33-29-660 87011361996
15 Имантау а. "Имантау ОМ" жанындағы шағын орталық 150107 СҚО Айыртау ауданы Имантау а.   Күлманбетова Раиса Шаяхметқыызы 8715-33-45-820 3 87021797237
16 Казанка а. "Казанка ОМ" жанындағы шағын орталық 150108 СҚО Айыртау ауданы Казанка а.   Қожахметов Бектас Қоныспайұлы 8715-33-23-187 87027627058
17 Карасевка а. "Карасевка ОМ" жанындағы шағын орталық 150114 СҚО Айыртау ауданы Карасевка а.   Жүсіпов Әсет Таласпайұлы 8715-33-25-623 877703979693
18 Каменный Брод а. "Каменноброд ОМ" жанындағы шағын орталық 150109 СҚО Айыртау ауданы Каменный Брод а.   Сыздыкова Айжан Аманжолқызы 8715-33-52-987 87772393898
19 Кирилловка а. "Кирилловка ОМ" жанындағы шағын орталық 150110 СҚО Айыртау ауданы Кирилловка а.   Акишов Амантай Әскерұлы 8715-33-52-989 87776099610
20 Құмтөккен а. "Қызыләскер ОМ" жанындағы шағын орталық 150100 СҚО Айыртау ауданы Кумтуккен а.   Қожахметова Әлия Қойбағарқызы 8715-3354-538 87774758570
21 Лобанов а. "Лобанов ОМ" жанындағы шағын орталық 150115 СҚО Айыртау ауданы Лобаново а.   Кәримов Ақылбек Мұратұлы 8715-33-46-144 87024992618
22 Қарасай батыр а. "Маданиет ОМ" жанындағы шағын орталық 150106 СҚО Айыртау ауданы Ағынтай батыр а.   Ахметжанова Зара Уахитқызы 8715-33-51959 87019065266
23 Новосветловка а. "Новосветловка ОМ" жанындағы шағын орталық 150118 СҚО Айыртау ауданы Новосветловка а.   Қапаров Қанат Есемсейітұлы 8715-33-53-241 8702-4459433
24 Новоукраинка а. "Рудной ОМ" жанындағы шағын орталық 150119 СҚО Айыртау ауданы Новоукраинка а.   Қожахметов Қанат Қоныспайұлы 8715-33-29-122 87774717380
25 Сырымбет а. "Сырымбет ОМ" жанындағы шағын орталық 150121 СҚО Айыртау ауданы Сырымбет а.   Қадыров Есенбай Қадырұлы 8715-33-28119 87770398618
26 Светлое а. "Целинной ОМ" жанындағы шағын орталық 150120 СҚО Айыртау ауданы Светлое а.   Ыскаков Қонысбай Бердымұратұлы 8715-33-54-486 87770401179
27 Шалқар а. "ШалқарОМ" жанындағы шағын орталық 150123 СҚО Айыртау ауданы Шалқар а.   Сақтағанов Манат Темкенұлы 8715-33-53-27 87024628179
28 Береславка а. "Береславка ОМ" жанындағы шағын орталық 150118 СҚО Айыртау ауданы Береславка а.   Шнайдер марина Юрьевна 8715-33-52186
29 Кутузовка а. "КутузовкаОМ" жанындағы шағын орталық 150113 СҚО Айыртау ауданы Кутузовка а.   Нұрғалиев Сағдат Ахметжанұлы 8715-33-51-633 87021863922
30 Шукурлюк а. "Шукурлюк ОМ" жанындағы шағын орталық 150100 СҚО Айыртау ауданы Шукурлюк а.   Абикеев Мәулет Қайдарұлы 8715-33-52-728 87016598804
31 Николо-Бурлук а. "Ақан-Бурлук БМ" жанындағы шағын орталық 150117 СҚО Айыртау ауданы Николо-Бурлук а.   Қозыкенова Зәуреш Егібайқызы 8715-33-52-151 87055646675
32 Қаратал а. "Қаратал ОМ» жанындағы шағын орталық 150100 СҚО Айыртау ауданы Қаратал а.   Әлбеков Еркін Қайырбекұлы 8715-33-29-396 87771601157
33 Жұмысшы а. "Зарин ОМ" жанындағы шағын орталық 150114 СҚО Айыртау ауданы Жумысши а.   Аушахманова Ақмарал Модабайқызы 8715-33-52-404 8705-1196935
34 Лавровка а. "Лавров ОМ жанындағы шағын орталық 150114 СҚО Айыртау ауданы Лавровка а.   Щеголев Павел Александрович 8715-33-52-990 87057090141
35 Ағынтай батыр а. "Златогор ОМ» жанындағы шағын орталық 150106 СҚО Айыртау ауданы Ағынтай батыр а.   Күшанова Ғалия Жанқызы 8715-33-53-839
36 Наследниковка а. "Наследников ОМ" жанындағы шағын орталық 150106 СҚО Айыртау ауданы Наследниковка а.   Чайка Галина Констатиновна 8715-33-52-520 87771366538
37 Воскресеновка а. "Воскресеновка ОМ" жанындағы шағын орталық 150100 СҚО Айыртау ауданы Воскресеновка а.   Иванова Алла Алексеевна 8715-33-51-122 8-7023129114
38 Комаровка а. "Комаров ОМ" жанындағы шағын орталық 150102 СҚО Айыртау ауданы Комаровка а.   Біләлов Ерік Хасенұлы 8715-33--51-851 87779273670
39 Ақан-Бурлук а. Ақанбурлук ОМ жанындағы шағын орталық 150112 СҚО Айыртау ауданы Ақан-Бурлук а.   Кузеванов Александр Васильевич 8715-33-52-188 87779019317
40 Верхний-Бурлук а. Верхнебурлук ОМ жанындағы шағын орталық 150107 СҚО Айыртау ауданы Верхний-Бурлук а.   Маркевич Сергей Анатольевич 8715-33-52-619 8-7051154979
41 Қарақамыс а. Қарақамыс ОМ жанындағы шағын орталық 150120 СҚО Айыртау ауданы Қарақамыс а.   Шукеева Нүрзия Нұрымқызы 8715-33-52-373
42 Бурлук а. Бурлук ОМ жанындағы шағын орталық 150110 СҚО Айыртау ауданы Бурлук а.   Хасенова Ермек Тілеубайқызы 8715-33-51-944 87022867795
43 Өскен а. Өскен ОМ жанындағы шағын орталық 150100 СҚО Айыртау ауданы Оскен а.   Ахметова Құттыбай Қошанқызы 8715-33-54-530 87775200242
44 Сулыкөл а.   Сулыккөл  БМ жанындағы шағын орталық 150121 СҚО Айыртау ауданы Сулыкөл а.   Жақанова Бакыт Саденқызы 8715-33-51-900 87052561235
45 Матвеевка а. Матвеев БМ жанындағы шағын-орталық 150111 СҚО Айыртау ауданы Матвеевка а.   Рындина Галина владимировна 8715-33-45293
46 Целинное а. Целинная БМ жанындағы шағын-орталық 150103 СҚО Айыртау ауданы Целинное а.   Шушко Светлана Алексеевна 8715-33-41-534
47 Егінді Ағаш а. Егіндіағаш НМ жанындағы шағын-орталық 150121 СҚО Айыртау ауданы Егінді-Ағаш а.   Казкеева Алтынжан Тржанқызы 8715-33-54-076 87771306575
48 Никольское а. Никольское БМ жанындағы шағын-орталық 150111 СҚО Айыртау ауданы Никольское а.   Мажаева Гүлдарай Сайранқызы 8715-33-51-602
Қызылжар
1 Архангелка а. Архангелка ОМ ММ жанындағы шағын-орталық 150701 СҚО Қызылжар ауданы   Гренадёров Сергей Валерьевич 2-37-74
2 Архангелка а. Архангелка ОМ ММ жанындағы шағын-орталық 150701 СҚО Қызылжар ауданы   Гренадёров Сергей Валерьевич 2-37-74
3 Асанов а. Асанов ОМ ММ жанындағы шағын-орталық 150701 СҚО Қызылжар ауданы   Жүзімова Ақлима Бабагумарқызы 2-44-45
4 Бескөл а. «Парасат» мектеп-лицейі ММ  жанындағы шағын-орталық 150700 Институтская к-сі 18 10 Акхмадиқызы Бұлбұл 2-19-54
5 Бескөл а. Бескөл №2 ОМ ММ шағын-орталық 150700 Спортивная  к-сі, 16 13 Буздакова Зайни Султановна 11750
6 Бескөл а. «Балапан» балабақша МКҚК 150700 Октябрьская  к-сі, 25 19 Құрманкина Нүркия Уәлиқызы 2-23-17
7 Бескөл а. «Мирас» балабақша МКҚК 150700 Молодёжная к-сі 2 Жоломанова Анжела Кабдуловна 2-26-67
8 Б-Малышка а. Большемалыш ОМ ММ шағын-орталық 150703 СҚО Қызылжар ауданы   Машкина Наталья Вениаминовна 3-57-64
9 Бугровое а. ММ шағын-орталық 150704 СҚО Қызылжар ауданы   Рамазанов Жаслан домарбайұлы 87153923987
10 Боголюбово а. Боголюбов ОМ ММ шағын-орталық 150702 СҚО Қызылжар ауданы   Тиналинова Гайни Кемалқызы 2-36-83
11 Беловое а. Белов ОМ ММ шағын-орталық 150715 СҚО Қызылжар ауданы   Садриева Ботакөз Тоқжігітқызы 2-71-01
12 Вагулино а. Вагулин ОМ ММ шағын-орталық 150713 СҚО Қызылжар ауданы   Елубаева Гүлнара Қайыржанқызы 5-30-23
13 Вагулино а. Вагулин ОМ ММ шағын-орталық 150713 СҚО Қызылжар ауданы   Елубаева Гүлнара Қайыржанқызы 5-30-23
14 Водопроводное а. Водопроводыү ОМ ММ шағын-орталық 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Арықов Мақтай Құрмашұлы 5-18-28
15 Долматов а. долматов ОМ ММ шағын-орталық 150706 СҚО Қызылжар ауданы   Туркова Марина Юрьевна 5-36-34
16 Красноярка а. Краснояр ОМ ММ шағын-орталық 150713 СҚО Қызылжар ауданы   Михайлова Ольга Владимировна 1925254
17 Кондратовка а. Кондратов ОМ ММ шағын-орталық 150716 СҚО Қызылжар ауданы   Жүзенова Маржангүл Болатқызы 5-17-34
18 Кондратовка а. Кондратов ОМ ММ шағын-орталық 150716 СҚО Қызылжар ауданы   Жүзенова Маржангүл Болатқызы 5-17-34
19 Налобино а. Налобин ОМ ММ шағын-орталық 150708 СҚО Қызылжар ауданы   Рыжков Василий Михайлович 3-39-49
20 Новокаменка а. Новокаменка ОМ ММ шағын-орталық 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Аманова Ляйла Күшімбайқызы 2-55-94
21 Новокаменка а. Новокаменка ОМ ММ шағын-орталық 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Аманова Ляйла Күшімбайқызы  
22 Новокаменка а. Новокаменка ОМ ММ шағын-орталық 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Аманова Ляйла Күшімбайқызы  
23 Озёрное а. Озёрное ОМ ММ шағын-орталық 150711 СҚО Қызылжар ауданы   Кембиилов Жұмабек Қапезұлы 2-49-59
24 Озёрное а. Озёрное ОМ ММ шағын-орталық 150711 СҚО Қызылжар ауданы   Кембиилов Жұмабек Қапезұлы 2-49-59
25 Пресновка а. Преснов ОМ ММ шағын-орталық 150717 СҚО Қызылжар ауданы   Гришен Андрей Владиславович 3-5439
26 Пресновка а. Преснов ОМ ММ шағын-орталық 150717 СҚО Қызылжар ауданы   Гришен Андрей Владиславович 3-5439
27 Рассвет а. Рассвет ОМ ММ шағын-орталық 150712 СҚО Қызылжар ауданы   Гончарик Лариса Николаевна 5-24-73
28 Рассвет а. Рассвет ОМ ММ шағын-орталық 150712 СҚО Қызылжар ауданы   Гончарик Лариса Николаевна 5-24-73
29 Знаменское а. Совхоз ОМ ММ шағын-орталық 150707 СҚО Қызылжар ауданы   Аманова Ляйла Күшімбайқызы 2-67-46
30 Знаменское а. Совхоз ОМ ММ шағын-орталық 150707 СҚО Қызылжар ауданы   Аманова Ляйла Күшімбайқызы 2-67-46
31 Сивково а. Сивков ОМ ММ шағын-орталық 150705 СҚО Қызылжар ауданы   Есендыков Әділбек Жанибекұлы 5-34-15
32 Соколовка а. Соколов ОМ ММ шағын-орталық 150713 СҚО Қызылжар ауданы   Коркина Татьяна Анатольевна 3-13-88
33 Соколовка а. Соколов ОМ ММ шағын-орталық 150717 СҚО Қызылжар ауданы      
34 Шаховское а. Шаховское ОМ ММ шағын-орталық 150710 СҚО Қызылжар ауданы   Башенов Айтан Қабдолбариұлы 2-46-35
35 Шаховское а. Шаховское ОМ ММ шағын-орталық 150710 СҚО Қызылжар ауданы   Башенов Айтан Қабдолбариұлы 2-46-35
36 Якорь а. Якорь ОМ ММ шағын-орталық 150714 СҚО Қызылжар ауданы   Сүлейменов Сағандық Абдрахманұлы 3-43-69
37 Якорь а. Якорь ОМ ММ шағын-орталық 150714 СҚО Қызылжар ауданы   Сүлейменов Сағандық Абдрахманұлы 3-43-69
38 Якорь а. Якорь ОМ ММ шағын-орталық 150714 СҚО Қызылжар ауданы   Сүлейменов Сағандық Абдрахманұлы 3-43-69
39 Вознесенка а. Вознесенка НМ  ММ шағын-орталық 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Целых Наталья Владимировна 5-11-67
40 Глубокое а. Глубоков НМ ММ шағын-орталық 150717 СҚО Қызылжар ауданы   Сафонова Юлия Владимировна 3-59-39*
41 Дубровное а. Дубровин НМ ММ шағын-орталық 150708 СҚО Қызылжар ауданы   Поливанова Ольга Валентиновна 5-32-80
42 Жиляковка а. Жиляков НМ ММ шағын-орталық 150713 СҚО Қызылжар ауданы   Новосёлова Ольга Ивановна 3-71-95
43 Кустовое а. Кустов НМ  ММ шағын-орталық 150713 СҚО Қызылжар ауданы   Лукина Ольга Александровна 5-30-43
44 Красногоровка а. Красногоров НМ ММ шағын-орталық 150712 СҚО Қызылжар ауданы   Кысыков Бауыржан Өмірсерікұлы 5-18-38
45 Метлишино а. Метлишен ОМ ММ шағын-орталық 150707 СҚО Қызылжар ауданы   Янчукова Татьяна Валерьевна 5-23-64
46 Надежка а. Надежденка НМ ММ шағын-орталық 150702 СҚО Қызылжар ауданы   Анохина Анна Ефимовна 5-11-85
47 Ново-Александрка а. Новоалександров НМ ММ шағын-орталық 150710 СҚО Қызылжар ауданы   Топина Әсия Қажымқызы 5-15-68
48 Подгорное а. Подгорненское НМ ММ шағын-орталық ОШ 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Менжесаров Есенбек Баязитұлы 5-23-40
49 Приишимка а. Приишим НМ ММ шағын-орталық 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Ережепов Лашын Асылбекұлы 5-24-15
50 Сумное а. Сумское БМ ММ шағын-орталық 150705 СҚО Қызылжар ауданы   Турежанова Райхан Сагеевна 5-33-20
51 Чапаево а. Чапаев НМ ММ шағын-орталық 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Күшербаев Серік Мұрзақанұлы 5-25-46
52 Барнёвка а. Барнёв БМ ММ шағын-орталық 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Копочева Татьяна Александровна 5-32-74
53 Татарка а. Новоникольский БМ ММ шағын-орталық   150700 СҚО Қызылжар ауданы   Войцеховская Юлия Владимировна 5-22-31
54 Плоское а. Плоской БМ ММ шағын-орталық 150701 СҚО Қызылжар ауданы   Мұсабаева Марал Темірболатқызы 5-26-44
55 Пеньков а. «Әсел» балабақшасы 150715 СҚО Қызылжар ауданы   Изюмова Галина Васильевна 2-66-76
56 Петерфельд а. «Ақ бота» балабақшасы 150700 СҚО Қызылжар ауданы   Михальчук Нели Викторовна 2-42-02
57 Новоникольское а. «Ажар» балабақшасы 150710 СҚО Қызылжар ауданы   Швыдко Оксана Николаевна 5-22-30
58 Новоникольское а. Новоникольск ОМ жаныдағы шағын-орталық   СҚО Қызылжар ауданы   Каторженко Сергей Иванович 5-15-69
59 Пеньково а. Пеньков ОМ жаныдағы шағын-орталық   СҚО Қызылжар ауданы   Саганаева Сарбиназ Қазиқызы 2-75-48
60 Березовка а. Березовка НМ жаныдағы шағын-орталық   СҚО Қызылжар ауданы   Киекбаева Гүлзира Базылханқызы 5-11-35
М. Жұмабаев
1 Булаев қ. "Балдәурен" МКҚК 150800 СҚО М.Жұмабаев ауданы Булаев қ. Алтынсарин к-сі 23 Еселбаева Айгүл Аргенқызы 20216 87779258250
2 Қарағоға а. "Балапан" МКҚК 150806 СҚО М.Жұмабаев ауданы Қарағоға а. нет Қапкенова Гүлсана Жексенбайқызы 25014 87776091494
3 Возвышенка а. "Бөбек" МКҚК 150802 СҚО М.Жұмабаев ауданы Возвышенка а. нет Тарасова Галина Юрьевна 31414 87056610511
4 Таманское а. "Колосок" МКҚК 150818 СҚО М.Жұмабаев ауданы Таманское а. нет Айкенова Сәуле Ғазизқызы 52880 87011523281
5 Золотая нива а. "Дюймовочка" МКҚК 150804 СҚО М.Жұмабаев ауданы Золотая нива а. нет Журбенко Ирина Васильевна 33539 87778945850
6 Булаев қ. БШГ №1 жаныдағы шағын-орталық 150800 СҚО М.Жұмабаев ауданы Булаев қ. С.Мұқанов к-сі 34 Терехов Юрий Владимирович 22282 87055400231
7 Булаев қ. БШС №2 жаныдағы шағын-орталық 150800 СҚО М.Жұмабаев ауданы Булаев қ. Буденного к-сі 86 Барсуков Александр Михайлоdbx 22253 87772868251
8 Булаев қ. БШС №4 жаныдағы шағын-орталық 150800 СҚО М.Жұмабаев ауданы Булаев қ. Комаров к-сі 16 Секимов Болат Ғазизұлы 21994 87055597069
9 Александровка а. Александров ОМ жаныдағы шағын-орталық 150801 СҚО М.Жұмабаев ауданы Александровка а. жоқ Красвитьянян Надежда Федоровна 52265 87778958240
10 Бастомар а. Бастомар ОМ жаныдағы шағын-орталық 150813 СҚО М.Жұмабаев ауданы Бастомар а. жоқ Стельмашонок Василий Александрович 35766 87779220428
11 Гаврино а. ГавринТОМ жаныдағы шағын-орталық 150803 СҚО М.Жұмабаев ауданы Гаврино а. жоқ Тагильцева Татьяна Арнольдовна 87154536188 87779267838
12 Карагандинское а. Қарағанды ОМ жаныдағы шағын-орталық 150805 СҚО М.Жұмабаев ауданы Қарағанды а. жоқ Мураховская Людмила Владимир 35560 87051787957
13 Конюхово а. Конюхов ОМ жаныдағы шағын-орталық 150807 СҚО М.Жұмабаев ауданы Конюхово а. жоқ Бесембаева Бәтима Жаксенбайқызы 25384 87773201754
14 Құралай а. Красно-Казанской ОМ жаныдағы шағын-орталық 150808 СҚО М.Жұмабаев ауданы Құралай а. жоқ Рысова Жанар Нүгербекқызы 51165 87779254617
15 Лебяжье а. Лебяжинск ОМ жаныдағы шағын-орталық 150808 СҚО М.Жұмабаев ауданы Лебяжье а. жоқ Молдабаев Қажыбай Жексембайұлы 24766 87775466527
16 Майбалық а. Майбалық ОМ жаныдағы шағын-орталық 150818 СҚО М.Жұмабаев ауданы Майбалық а. жоқ Гоманко Олеся Анатольевна 52047 87052309215
17 Медвежка а. Медвежинск ОМ жаныдағы шағын-орталық 150800 СҚО М.Жұмабаев ауданы Медвежка а. жоқ Нұрқайдарова Сәуле Еркенқызы 23647 87759633528
18 Молодёжное а. Молодёжин ОМ жаныдағы шағын-орталық 150809 СҚО М.Жұмабаев ауданы Молодежное а. жоқ Лымарин Светлана Викторовна 23526 87779238350
19 Молодогвардейское а. М/Гвардейский ОМ жаныдағы шағын-орталық 150810 СҚО М.Жұмабаев ауданы Молодогвардейское а. жоқ Талкачёв Александр Дмитриевич 33667 87052560871
20 Надёжка а. Надеждин ОМ жаныдағы шағын-орталық 150811 СҚО М.Жұмабаев ауданы Надежка а. жоқ Васильева Эльвира Леонтьевна 27472 87055760210
21 Октябрьское а. Октябрь ОМ жаныдағы шағын-орталық 150812 СҚО М.Жұмабаев ауданы Октябрьское а. жоқ Олонова Татьяна Владимировна 26342 87775124044
22 Писаревка а. Писарев ОМ жаныдағы шағын-орталық 150813 СҚО М.Жұмабаев ауданы.Писаревка а. жоқ Зацепина Людмила Томашевна 26110 87776731656
23 Полтавка а. Полтав ОМ жаныдағы шағын-орталық 150814 СҚО М.Жұмабаев ауданы Полтавка а. жоқ Жданов Василий Александрович 27191 87051784131
24 Полудино а. Полудин ОМ жаныдағы шағын-орталық 150815 СҚО М.Жұмабаев ауданы Полудино а. жоқ Құрманғожина Жанар Еркенқызы 26858 87051893379
25 Пролетарка а. Пролетар ОМ жаныдағы шағын-орталық 150816 СҚО М.Жұмабаев ауданы Пролетарка а. жоқ Альтергот Светлана Ивановна 52331 87771352405
26 Сартомар а. Сартомар ОМ жаныдағы шағын-орталық 150809 СҚО М.Жұмабаев ауданы Сартомар а. жоқ Батанова Ботагөз Кеңесқызы 23441 87770836310
27 Советское а. Совет ОМ жаныдағы шағын-орталық 150817 СҚО М.Жұмабаев ауданы Советское а. жоқ Дёмин Алексей Иванович 36563 87773358715
28 Успенка а. Успен ОМ жаныдағы шағын-орталық 150821 СҚО М.Жұмабаев ауданы Успенка а. жоқ Голенков Александр Владимирович 25145 87773447490
29 Ұзынкөл а. Ұзұнкөл ОМ жаныдағы шағын-орталық 150820 СҚО М.Жұмабаев ауданы Ұзынкөл а. жоқ Мұхамбетова Рәзия Айтқожақызы 52694 87776063512
30 Фурмановка а. Фурманов ОМ жаныдағы шағын-орталық 150822 СҚО М.Жұмабаев ауданы Фурмановка а. жоқ Радимов Валерий Николаевич 27688 87779258372
31 Хлеборобное а. Хлебороб ОМ жаныдағы шағын-орталық 150814 СҚО М.Жұмабаев ауданы Хлеборобное а. жоқ Әлдикенова Сәуле Зейнишкенқызы 52970 87052311996
32 Чистовское а. Чистов ОМ жаныдағы шағын-орталық 150823 СҚО М.Жұмабаев ауданы Чистовское а. жоқ Терехов Сергей Юрьевич 24698 87056219908
33 Беняш а. Беняш ТОМ жаныдағы шағын-орталық 150811 СҚО М.Жұмабаев ауданы Беняш а. жоқ Жексембина Әлия Амантайқызы 52170 87058903880
34 Новотроицкое а. Колосов ОМ жаныдағы шағын-орталық 150822 СҚО М.Жұмабаев ауданы Новотроицкое а. жоқ Бородихин Борис Дмитриевич 52411 87052412870
35 Весёловка а. Веселов БОМ жаныдағы шағын-орталық 150813 СҚО М.Жұмабаев ауданы Веселовка а. жоқ Латышева Галина Александровна 52220 87052532132
36 Ганькино а. Ганькин БОМ жаныдағы шағын-орталық 150822 СҚО М.Жұмабаев ауданы Ганькино а. жоқ Ахметжанова Айгүл Қалиқызы 52997 87055493914
37 Дюсеке а. Дюсекен БОМ жаныдағы шағын-орталық 150811 СҚО М.Жұмабаев ауданы Дюсеке а. жоқ Сәбитов Дәулетжан.Шаймұранқызы 52983 87774916886
38 Новый быт а. Новобытов БОМ жаныдағы шағын-орталық 150822 СҚО М.Жұмабаев ауданы Новый быт а. жоқ Раскулова Галлия Исмаилқызы 52581 87773265807
39 Придорожное Придорожин БОМ жаныдағы шағын-орталық 150817 СҚО М.Жұмабаев ауданы Придорожное а. жоқ Нұгыманова Калиша Темірғалиқызы 52139 87027276196
40 Рощино а. Рощин БОМ жаныдағы шағын-орталық 150821 СҚО М.Жұмабаев ауданы Рощино а. жоқ БакееваРаушан Күлжабекқызы 52502 87776558239
41 Хлебороб а. Хлебороб БОМ жаныдағы шағын-орталық 150812 СҚО М.Жұмабаев ауданы Хлебороб а. жоқ Ахметжанова Клара Теміржанқызы 20243 87774175040
42 Чистое а. Чистян БОМ жаныдағы шағын-орталық 150806 СҚО М.Жұмабаев ауданы Чистое а. жоқ Қабиева Шолпан Қамаққызы 24952 87773355874
43 Сұлушоқ а. Енбекшіқазақ БОМ жаныдағы шағын-орталық 150821 СҚО М.Жұмабаев ауданы Сұлушоқ а жоқ Бексенбаева Гүлмайра Ануарбекқызы 52981 87774179033
44 Еремеевка а. Еремеев БМ жаныдағы шағын-орталық 150811 Сев.Каз.область район М.Жумабаева с Еремеевка жоқ Артюхова Наталья Константиновна 51965
45 Куломзино а. Куломзин БМ жаныдағы шағын-орталық 150807 СҚО М.Жұмабаев ауданы Куломзино а. жоқ Пулиновская Олеся Александровна 25644 87052160340
46 Образец а. Образцов БМ жаныдағы шағын-орталық 150806 СҚО М.Жұмабаев ауданы Образец а. жоқ Журавлева Татьяна Юрьевна 24314 87779024066
47 Пулемётовка а. Пулеметов БМ жаныдағы шағын-орталық 150818 СҚО М.Жұмабаев ауданы Пулеметовка а. жоқ Гуляева Галина Петровна 52594 87052562775
Ақжар
1 Айсары а. Айсарин ОМ жанындағы «Балбөбек» шағын-орталығы 150201 Ақжар ауданы Айсары а. Абай к-сі 3 Негметова Қуаныш Рахимбекқызы 87154651349
2 Алқатерек а. Алқатерек ОМ жанындағы "Қарлығаш" шағын-орталығы 150221 Ақжар ауданы Алқатерек а. А. Молдағұлова к-сі 5 Капенова Айсұлу Ерденбайқызы 87154633246
3 Ащыгөл а. Ащыгол ОМ жанындағы "Айналайын" шағын-орталығы 150219 Ақжар ауданы Ащыгөл а.   Әлжанов Рахымжан Нұрланұлы 87154638554
4 Бестерек а.  Бестерек ОМ жанындағы "Балбөбек" шағын-орталығы 150200 Ақжар ауданы Бестерек а. Иманов к-сі 1 Жәкенов Болат Нығметұлы 87154621661 besterek74@mail.ru
5 Бостандық а. Бостандық ОМ жанындағы Қарлығаш шағын-орталығы 150203 Ақжар ауданы Бостандық а. Дружба к-сі 2 Садуев Төлеген Абайұлы 87154635524
6 Восход а. м Восход ОМ жанындағы "Лучик"  шағын-орталығы 150204 Ақжар ауданы Восход а. Кунаев к-сі 8 Сұлтанова Алтынай Алпысбайқызы 87154651991 voshod@i.kz
7 Горьковское а. Горьков ОМ жанындағы "Балбөбек» шағын-орталығы 150205 Ақжар ауданы Горьковское а. Гвардейская к-сі 8 Нұртазина Үмітжан Құрманқызы 87155920114
8 Дауит а. Дауит ОМ жанындағы "Балауса" шағын-орталығы 150211 Ақжар ауданы Дауит а.   Аймағанова Алтыншаш Хамитқызы 87154633507 dommi2004@mail.ru
9 Қулыкөл а. «Балдәурен» Жаңаул жанындағы «Балдәурен» шағын-орталығы 150206 Ақжар ауданы Қулыкөл а. Школьная  к-сі, 6 тел факс 51-670 6 Тажмиева Айман Күлбекқызы 87154651670 Jan-auL.@mail.ru
10 Казанское а. Казан ОМ жанындағы "Балапан" шағын-орталығы 150206 Ақжар ауданы Казанское а. Школьная к-сі 1 Байжұманов Еркен Боранбайұлы 87154651401 kazanom@mail.ru
11 Қарашілік а. Қарашілік ОМ жанындағы "Балдырған" шағын-орталығы 150207 Ақжар ауданы Қарашілік а. Школьная к-сі 1 Махатова Бахия Хамитқызы 87154651305
12 Қызылту а. Қызылту ОМ жанындағы "Сәбилер Әлемі" шағын-орталығы 150213 Ақжар ауданы Қызылту а. Комсомольская к-сі 1 1 Смаилов Төлеген Мұхамедұлы 87154632142
13 Киевское а. Киев ОМ жанындағы "Балдырған" шағын-орталығы 150200 Ақжар ауданы Киевское а. Молодежная к-сі 28 Исина Дамыш Қайырболатқызы 87154651637
14 Үлгілі а. "Балауса" при Үлгілі ОМ жанындағы «Балауса» шағын-орталығы 150203 Ақжар ауданы Улгили а. Школьная к-сі 10 Қалиев Бауыржан Қаматайұлы 87154651325
15 Ленинградское а. Лениград №2 ОМ жанындағы "Балбөбек" шағын-орталығы 150214 Ақжар ауданы Ленинградское а. Ленин к-сі 47 Ережепова Сайран Кадылханқызы 87154631996 issh2@mail.ru
16 Ленинградское а. Ленинград №1 ОМ жанындағы "Солнышко" шағын-орталығы 150214 Ақжар ауданы Ленинградское а. Зеленая к-сі 27 Сапарова Гүлнәр Мамырбекқызы 87154631176
lssh- 1@mail.ru
17 Майское а. Майское ОМ жанындағы "Ақбота" шағын-орталығы 150205 Ақжар ауданы Майское а. Абай к-сі 1 Жүкенова Гүлмира Мұратқызы 87154651901 maiortamekteb@mail.ru
18 Кенащы а. Кенащы ОМ жанындағы "Балапан" шағын-орталығы 150200 Ақжар ауданы Кенащы а. Алтынсарин к-сі 10 Әлжанова Динара Алтайқызы 87154652109
19 Новосельское а. Новосельское НМ жанындағы "Айголек" шағын-орталығы 150202 Ақжар ауданы Новосельское а. Школьная к-сі 1 Ермұханов Бербай Дәулетжанұлы 87154651995
20 Ақжарқын а. Ақжарқын ОМ жанындағы "Балдаурен" шағын-орталығы 150218 Ақжар ауданы Ақжарқын а.   Рахимова Гүлнәр Ақпайқызы 87154652412 akzarkin.2010@mail.ru
21 Талшық а. Талшық ОМ жанындағы "Балауса" 150200 Ақжар ауданы Талшық а. Целинная к-сі 13 Кукеев Асхат Мусахметұлы 87154621175  talshik.tsh@mail.ru
22 Ақсары а. Ақсарин ОМ жанындағы "Балапан" шағын-орталығы 150217 Ақжар ауданы Ақсары а. Ленин к-сі 4 Бесенов Мұрат Балтабайұлы 87154050116
23 Ұялы а.  Ұялы ОМ жанындағы «Күн шуақ» шағын-орталығы 150204 Ақжар ауданы Уялы а. Абай к-сі 1 Сагинова Қуаныш Төлегенқызы 87153940136
24 Байтұс а. Байтұс НМ жанындағы "Балдәурен" шағын-орталығы 150203 Ақжар ауданы Байтус а.   Мәжитов Азамат Ақжанұлы 87154651612 baitus.777.kz@mail.ru
25 Тугуржап а. Тугуржап БМ жанындағы "Балбөбек" шағын-орталығы 150203 Ақжар ауданы Тугуржап а. Абай к-сі 1 Есенова Алтынай Абдухамитқызы 87154651002
26 Талшық а. "Балдырған" б/б МКҚК 150200 Ақжар ауданы Талшық а. Абылайхан к-сі 20 Ахметова Сәуле Айдарбекқызы 87154622196
27 Ленинградское а. "Еркетай" б/б МКҚК 150214 Ақжар ауданы Ленинградское а. Ленин к-сі 33 Смагұлова Роза Теміркенқызы 87154631450
28 Талшық а. "Айгөлек" б/б МКҚК 150214 Ақжар ауданы Талшық а. Вокзальная к-сі 2   Айтқұлова Айгүл Әміржанқызы 871546
Петропавл қ.
1 Петропавловск қ. "Аленушка" б/б МКҚК 150009 Мир к-сі 207 Зайцева Любовь Алексеенва det.sad_alenywka@mail.ru 51-81-69 87013484953
2 Петропавловск қ. "Арман" б/б МКҚК 150001 Московская к-сі 38 Булатова Гүлшат Маратқызы 46-25-72 87051995214
3 Петропавловск қ. "Ақ көгершін" б/б МКҚК 150000 Шәжімбаев к-сі 130 Ахметова Айгүл сабырбайқызы 41-09-68 87774038704
4 Петропавловск қ. "Ак бота" б/б МКҚК 150000 Победа к-сі 14б Сейітова Алтын Талиқызы 47-20-48 87779014884
5 Петропавловск қ. "Айголек" б/б МКҚК 150005 Алтынсарин к-сі 233 Сакипкереева Айгүл Мәлікқызы 31-80-46 87771725044
6 Петропавловск қ. "Балапан" б/б МКҚК 150002 Радищев к-сі 26 Жұмагұлова Ляззат Малгелдинқызы 50-93-72 87057691405
7 Петропавловск қ. "Балдырган" б/б МКҚК 150009 Строительная к-сі 3 Дайрабаева Тұрсан Капезқызы 51-95-98 87052526079
8 Петропавловск қ. "Батыр" б/б МКҚК 150007 Попов к-сі 44 Мусина Балғын Науанқызы batyr-kz-batyr@mail.ru 53-29-24 87714234675
9 Петропавловск қ. "Болашак" б/б МКҚК 150001 Сәтпаев к-сі 21 Хусаинова Марияш Эрнестовна 33-56-92 87776091918
10 Петропавловск қ. "Балдаурен" б/б МКҚК 150013 Победа к-сі 13 Казиканова Раушан Қайыржанқызы 47-27-77 87013254763
11 Петропавловск қ. "Гулливер" б/б МКҚК 150001 Батыр Баян к-сі 5 Козлова Елена анатольевна 33-05-47 87779263495
12 Петропавловск қ.  "Ласточка" б/б МКҚК 150000 Жабаев к-сі 278 Власова Елизавета Григорьевна 50-02-06
13 Петропавловск қ. "Малыш" б/б МКҚК 150003 Украинская к-сі 236 Артеменко Марина Владимировна 38-05-84 87051197831
14 Петропавловск қ. "Нұр бөбек" б/б МКҚК 150000 Челюскин к-сі 58 Осипова Ольга Геннадьевна 53-35-53 87773196827
15 Петропавловск қ. "Петушок" б/б МКҚК 150012 Хименко к-сі 4 Күлжанова Эсия Балтабайқызы 37-11-72 87011725396
16 Петропавловск қ. "Росинка" б/б МКҚК 150004 Әуэзов к-сі 194 Рахметова Сая Зайнолқабиденқызы 36-39-55 87054019414
17 Петропавловск қ. "Солнышко" б/б МКҚК 150010 Әуэзов к-сі 124 Великотрав Светлана Владимировна 36-14-51 87776686186
18 Петропавловск қ. "Сауле" б/б МКҚК 150000 Новая к-сі 114 Скрипко Эльмира Ернисовна 42-61-25 87052553774
19 Петропавловск қ. "Снежинка" б/б МКҚК 150001 Батыр Баян к-сі 224 Балтабаева Самал Ғалиқызы 38-07-98 87057028111
20 Петропавловск қ. "Салтанат" б/б МКҚК 150000 Брусиловский к-сі 44 М.а. Насилова Айгүл Конысбайқызы 39-77-03 87057814271
21 Петропавловск қ. "Василек" б/б ЖОО 150000 Интернациональная к-сі 7 Куницына Людмила Михайловна 4yo_vasilek@mail.ru 33-26-42 87056525156
22 Петропавловск қ. "Чайка" б/б ЖОО 150010 Брусиловский к-сі 76 Борисова Раиса Алексеевна 33-26-42 87056525156
23 Петропавловск қ. "Искорка" БО 150004 Алмаатинская к-сі 33 Ярочкина Зинаида Александровна 46-38-85 87052651900
24 Петропавловск қ. "Ашык аспан" б/б ЖОО 150000 Букетов к-сі Гашека Пионерская к-сі 18 16 10 Мацкевич Нина Андреевна larisa_la_Fa@mail.ru 36-93-49 87774059796
25 Петропавловск қ. "Кроха" б/б ЖОО 150013 Семашко к-сі Королькова Тамара Ивановна dom.korolkovuh@mail.ru 53-75-32 87054433773
26 Петропавловск қ.  «Алпамыс» МКҚК 150014 Айыртау к-сі 6 Рамазанова Майра Насырқызы 51-67-99
27 Петропавловск қ. «Балауса» МКҚК 150000 Казахстанская правда к-сі 35 Мусина Балғын Науанқызы 50-37-32
28 Петропавловск қ. «Алтын Бесик» б/б МКҚК 150000  Жамбыл, к-сі 196д Дарбаева Мадина танжарбайқызы 50-26-07
29 Петропавловск қ. «Арай» МКҚК 150000 Театральная к-сі 50 Ғалымова Заукен Бекежанқызы 52-45-12
30 Петропавловск қ. «Добрая сказка» ЖМО 150000 Я. Гашек к-сі МихайловВиталий Викторович 51-57-72
31 Петропавловск қ. «Баларман» ЖББМ 150000 Садовая к-сі 2 Ілиясов Балдырған Қабарұлы 40-05-85
32 Петропавловск қ. «Солнечный домик» ЖББМ 150000 Тенистая к-сі 1 Сейдахметова Гүлнәз Қайранасқызы 53-71-62
33 Петропавловск қ. № 2 ОМ жанындағы ШО 150000 Интернациональная к-сі 14 Байбурина Әмина Нәбиқызы 46-23-88
34 Петропавловск қ. № 4 ОМ жанындағы ШО 150000 Мир к-сі 274 Бустекова Гафура Сабыровна 51-24-04 87779253878
35 Петропавловск қ. № 5 ОМ жанындағы ШО 150009 Мир к-сі 195 Ельцова Ирина Борисовна 51-85-03 87053153771
36 Петропавловск қ. № 7 ОМ жанындағы ШО 150000 Мир к-сі 89 Таласбаева Гүлнәр Темірболатқызы 46-68-52
37 Петропавловск қ. № 8 ОМ жанындағы ШО 150000  Мир к-сі 160 Бақтыбаев Қанат Сәкенұлы 41-22-63 87773354264
38 Петропавловск қ. № 9 ОМ жанындағы ШО 150012 Победа к-сі 5 Болатбекова Сәуле Қабиқызы school9_sko@rambler.ru 39-80-57 87056521261
39 Петропавловск қ. № 10 ОМ жанындағы ШО 150007 Горький к-сі 164 Гурецкая Светлана Сергеевна sh10@list.ru 52-75-81
40 Петропавловск қ. № 12 ОМ жанындағы ШО 150005 Рыжов к-сі 51 Баукенова Аиткожа Елеусізұлы scool_12@mail.ru 36-74-12
41 Петропавловск қ. № 13 ОМ жанындағы ШО 150006 Заречная к-сі 59 Маслова Лидия Михайловна school13_pt@mail.ru 50-50-22 87051474901
42 Петропавловск қ. № 17 ОМ жанындағы ШО 150010 Осипенко к-сі 29 Жайсенбаева Қорлан Қайыргелдіқызы skool17@mail.ru 33-32-05 87771348602
43 Петропавловск қ. № 20 ОМ жанындағы ШО 150001 Сәтпаев к-сі 33 Мұқышева Шаргия Жұманғалиқызы school_20_kz@mail.ru 37-45-94 87773198556
44 Петропавловск қ. № 23 ОМ жанындағы ШО 150000 Мир к-сі 272 Сұрағанова Айнагүл Ағыбайқызы gyschool23@list.ru 31-65-12
45 Петропавловск қ. № 42 ОМ жанындағы ШО 150003 Лазутиа к-сі 212 Имаков Серік Сәлиұлы school42petr@mail.ru 31-28-16
46 Петропавловск қ. № 43 ОМ жанындағы ШО 150000 Новая к-сі 116 Саркен Роза Сәкенқызы SchoolGM_43@mail.ru 42-55-98 87778974713
47 Петропавловск қ. № 44 ОМ жанындағы ШО 150000 Караванная к-сі 140 Карпук Сергей Васильевич school.44@mail.ru 33-19-41 87057732995
48 Петропавловск қ. Қазақ-мектеп гимназиясы жанындағы ШО 150013 Мир к-сі 327Б Жақанова Гүлжан Шамилқызы newgimnazia@mail.ru 47-26-87 87052107270
49 Петропавловск қ. №32 ОМ жанындағы ШО 150000 Кошуков  к-сі 17 Мартемьянов Сергей Валерьевич school32-cko@yandex.ru 35-03-38
50 Петропавловск қ. №1 мектеп-интернаты жанындағы ШО 150000 Панфилов к-сі 256 Плотко Александр Петрович 38-12-94 87013400988
51 Петропавловск қ. №26 ОР жанындағы «Мектеп-балабақша» кешені 150001 Московская к-сі 170 Тұрсынова Сәуле Нұрғалиқызы 42-00-03
52 Петропавловск қ. "АБВДейка" жеке шағын орталық 150010 Әуэзов к-сі 172 Жаркова Ольга Владимировна 50-70-19 87051312645
53 Петропавловск қ. "Қуырмаш" жеке шағын орталық 150010 Пушкин к-сі 114 Тайжанова Сара Кирилловна 52-40-94 87779267994
Уәлиханов
1 Ақтүйесай а. Ақтуесай ОМ жанындағы "Арай" ш/о 151202 СҚО Уәлиханов ауданы Актуйесай а.   Ксебаева Ботакөз Шаймерденқызы 8-715-42-26331
2 Қондыбай а. Чернигов ОМ жанындағы "Балбөбек" ш/о 151220 СҚО Уәлиханов ауданы Қондыбай а.   Рамазанов Серік Задаұлы 8-715-42-27116
3 Кузексай а. Шагирсай НМ жанындағы "Айналайын" ш/о 151202 СҚО Уәлиханов ауданы Кузексай а.   Токимов Мереке Қабдошұлы 8-715-42-51451
4 Тлеусай а. Озерной ОМ жанындағы "Балапан" ш/о 151215 СҚО Уәлиханов ауданы Тлеусай а.   Омарова Ғалия Қарақұлқызы 8-715-42-51781
5 Бидаик а. Бидайық ОМ жанындағы "Карлығаш"ш/о 151205 СҚО Уәлиханов ауданы Бидайық а.   Кәрімжанова Райса Мұхамедқалиқызы 8-715-42-26337
6 Мырзагүл а. Жамбыл ОМ жанындағы "Айголек" ш/о 151213 СҚО Уәлиханов ауданы Мырзагүл а.   Адыкенов Қайролла Мешелұлы 8-715-42-51202
7 Ундрусс а. Ундрус ОМ жанындағы "Еркетай ш/о 151217 СҚО Уәлиханов ауданы Ундрусс а.   Дюсенбаев Есболат Есләмбекұлы 8-715-42-51529
8 Қайрат а. ОМ жанындағы "Балапан" ш/о 151208 СҚО Уәлиханов ауданы Қайрат а.   Манова Салтанат Тоқтарқызы 8-715-4020050
9 Жасқайрат а. Жасқайрат НМ жанындағы "Балапан" ш/о 151208 СҚО Уәлиханов ауданы Жасқайрат а.   Баймуханбетова Жанар Ертайқызы 8-715-4020020
10 Қаратерек а. Қаратерек ОМ жанындағы "Аққу"ш/о 151218 СҚО Уәлиханов ауданы Қаратерек а.   Усаев Арман Ысқақұлы 8-715-42-51313
11 Аққұдық а. Аққұдық ОМ жанындағы "Ақбота"ш/о 151201 СҚО Уәлиханов ауданы Аққұдық а.   Усина Тоғжан Зияшқызы 8-715-4725030
12 Қулыкөл а.  Әуезов ОМ жанындағы "Айгөлек"ш/о 151204 СҚО Уәлиханов ауданы Қулыкөл а.   Мұқышева Жанар Айтмағанбетқызы 8-715-4040120
13 Береке а. Береке НМ жанындағы "Гүлдер-ай"ш/о 151204 СҚО Уәлиханов ауданы Береке а.   Жахина Бижамал Балтабайқызы 8-715-4040160
14 Қаратал а. «Қаратал НМ жанындағы «Нұр» ш/о 151204 СҚО Уәлиханов ауданы Қаратал а.   Ташмаганбет Даир Қияшұлы 8-715-4040150
15 Көктерек а. Ельтай ОМ жанындағы "Еркетай" ш/о 151211 СҚО Уәлиханов ауданы Көктерек а.   Арғумбаева Айман Жетпісбайқызы 8-715-42-51641
16 Мортық а. Мортық ОМ жанындағы "Балбөбек" ш/о 151214 СҚО Уәлиханов ауданы Мортық а.   Кабдылуахитов Асыл Асығатұлы 8-715-42-51528
17 Ақбұлақ а. Чехов ОМ жанындағы "Бүлдіршін" ш/о 151221 СҚО Уәлиханов ауданы Ақбұлақ а.   Вьюшкина Тамара Александровна 8-715-42-25590
18 Қарашілік а. Карашілік ОМ жанындағы "Еркетай" ш/о 151209 СҚО Уәлиханов ауданы Қарашілік а.   Құсайынова Копей Жұмажанқызы 8-715-42-24141
19 Молодая гвардия а. М Жұмабаев атындағы ОМ жанындағы "Балдәурен" ш/о 151212 СҚО Уәлиханов ауданы Молодая Гвардия а.   Теміржанова Азина Жоламанқызы 8-715-42-25144
20 Телжан а. Тельжан ОМ жанындағы "Балапан" ш/о 151216 СҚО Уәлиханов ауданы Телжан а.   Хамзин Асхат Советұлы 8-715-42-24325
21 Көбенсай а. Көбенсай ОМ жанындағы "Балбұлақ" ш/о 151210 СҚО Уәлиханов ауданы Кобенсай а.   Кажатов Дәулет Амантайұлы 8-715-42-23639
22 Кішкенекөл а. Кишкенекөл №2 ОМ жанындағы "Балапан"ш/о 151200 СҚО Уәлиханов ауданы Кішкенекөл а. Мир к-сі 12 Оспанов Тұрлыбек Темірғалиұлы 8-715-42-21434
23 Кішкенекөл а. "Балдәурен" б/б МКҚК 151200 СҚО Уәлиханов ауданы Кішкенекөл Маликов 72 Маутбаева Тоты Ахметқызы 8-715-42-22317
24 Кішкенекөл а. "Күншуақ" б/б МКҚК 151200 СҚО Уәлиханов ауданы Кішкенекөл Островского к-сі 18 Ескенова Күлбан Қайыржанқызы 8-715-42-22894
Ғ.Мүсірепов
1 Новоишимское а. "Дюймовочка" б/б МКҚК 150400 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское а. Ленин а. 8 Жантасова Бахыт Сабырқызы Раб.21-2-41
2 Новоишимское а. "Ак бота" б/б МКҚК 150401 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское а. Локомотивная к-сі 6 Меңгеруші м.а. Голубова Людмила Николаевна Раб. 23-5-03
3 Новоишимское а. "Айголек" б/б МКҚК 150401 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское а. Локомотивная к-сі 10Б Батақанова Ағнұр Богдановна Раб. 53-3-70
4 Рузаевка а. "Ак ниет" б/б МКҚК 150424 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Рузаевка а. Октябрьская к-сі 4 Берген Татьяна Анатольевна Раб. 31-4-73
5 Раисовка а. «Раисовское» ЖШС «Светлячок» ведостволық б/б 150423 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Раисовское а.   Пронина Оксана Николаевна  
6 Нежинка а. «Нежинка-Ерке» ЖШС «Солнышко» ведостволық б/б 150418 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Нежинка а.   Жабагина Гүлназия Қалиқызы  
7 Ставрополка а. «Намыс» ЖШС «Ромашка» ведостволық б/б 150429 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Ставрополка а.   Парафейник Елена Владимировна  
8 Ауыл Токсан би «Балдырган» «Вест» ЖШС «Балдырган» ведостволық б/б   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы.Токсанби к-сі   Зубарева Елана Юрьевна  
9 Буденное а. с «Биржан сал Степняк» ЖШС «Чебурашка»  ведостволық б/б   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Буденое а.   Химич Любовь Борисовна  
10 Новоишимское а. «Новоишимская  №1 ОМ»ММ жанындағы ШО 150400 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское а. Школьная к-сі   Мектеп директоры Нұрмағанбетова Айгүл Күлбайқызы 21101
11 Новоишимское а. «Новоишимская  №2 ОМ» ММ жанындағы ШО 150401 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское а. Заслонов к-сі 8 Мектеп директоры Ілиясова Анар Аманжолқызы 20-0-09
12 Червонное а. «Червонная ОМ»ММ жанындағы ШО 150434 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Червонное а.   Мектеп директоры Сұлтанова Батчай Зайнулловна 275-48
13 Ломоносовское а. «Ломоносовская ОМ» ММ жанындағы ШО   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Ломоносовка а.   Баев Сергей Иванович 52-2-22
14 Андреевка а. «Андреевка ОМ» ММжанындағы ШО 150402 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Андреевка а.   Мектеп директоры Мукажанова Клара Ғалымқызы 34-1-23
15 Тахтаброд а. «Тахтаброд ОМ» ММ жанындағы ШО 150430 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Тахтаброд а.   Мектеп директоры Амренов Берік Есілбайұлы 43-1-29
16 Бірлік а. «Бірлік ОМ» жанындағы ШО 150402 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Бирлик а.   Ахметова Сәуле Базарбекқызы 29169
17 Рузаевка а. «Калинов ОМ» ММжанындағы ШО 150424 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Рузаевка а. Октябрьская к-сі   Мектеп директоры Гроот Ирина Александровна 32-2-51
18 Привольное а. «Привольная ОМ» ММжанындағы ШО   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Привольное а.   Мектеп директоры Курило Анатолий Алексеевич 53-0-77
19 Чистополье а. «Чистопольская ОМ» ММ жанындағы ШО 150437 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Чистополье а.   Бапай Гүлнәр Абдрахманқызы 41-6-68
20 Урожайное а. «Урожайная ОМ» ММ жанындағы ШО 150432 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Урожайное а.   Мектеп директоры Шукеевва Бахыт Күлбайқызы 26522
21 Новоселовка а. «Новосельская ОМ» ММжанындағы ШО 150422 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Новоселовка а.   Мектеп директоры Шаршенов Болат Оразбайұлы 53-0-79
22 Возвышенка а. «Возвышен ОМ» ММ жанындағы ШО 150407 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Возвышенка а.   Мектеп директоры Нұртазина Гүлмира Николаевна 52-5-22
23 Гаршино а. «Гаршин ОМ» ММ жанындағы ШО 150410 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Гаршино а.   Рамазанова Сайран Амиргазиевна 42-6-86
24 Шұкыркөл а. «Шұқыркөл ОМ» ММ жанындағы ШО 150440 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Шұқыркөл а.   Разахова Салтанат Ерсаиновна 53-4-00
25 Кокалажар а. «Кокалажар ОМ» ММ жанындағы ШО 150409 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Кокалажар а   Мусилманбек Нурзабек Мусилмабекович 53-2-86
 
26 Березовка а. «Березов ОМ» ММжанындағы ШО 150403 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Березовка а.   Директор школы Кубжасарова Кульше Сейфулаевна 52-3-17
27 Ковыльное а. «Ковыленская ОМ» ММ жанындағы ШО 150416 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Ковыльное а.   Кривошшев Сергей Владимирович 52-9-19
28 Разгульное а. МЦ при ГУ «Приишимская СШ» 150422 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Разгульное а.   Нұрманбеков Руслан Қадырбекұлы 54781
29 Сокологоровка а. «Сокологоровская ОМ» ММ жанындағы ШО 150427 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Сокологоровка а.   Мектеп директоры Құспанова Айнұр Тілемісқызы 53-8-44
30 Чернобаевка а. «Чернобаев ОМ» ММ жанындағы ШО 150435 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Чернобаевка а.   Мектеп директоры Черняева Наталья Михайловна 52-5-68
31 Салқынкөл а. «Салқынкөл ОМ» ММ жанындағы ШО 150325 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Салкынкөл а.   Мектеп директоры Ибитаев Бақытбек Байкенұлы 52-7-32
32 Сарыбұлақ а. «Сарыбұлақ ОМ» ММ жанындағы ШО 150422 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Сарыбұлақ а.   Жангуттинова Әсемгүл Нұртайқызы 52-4-22
33 Шөптікөл а. «Шоптыкөл ОМ» ММ жанындағы ШО 150439 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Шоптыкөл а.   Даирова Динара Даниярқызы 53506
34 Ялты а. «Ялтинская ОМ» ММ жанындағы ШО 150441 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Ялты а.   Мектеп директоры Карелин Алексей Лаврентьевич 45-3-85
35 Ефимовка а. «Ефимовская НМ» ММ жанындағы ШО   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Ефимовка а.   Мектеп директоры Жаналин Нұрлан Қорғанбекұлы 52-0-75
36 Старобелка а. «Старобельская НМ» ММ жанындағы ШО 150428 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Старобелка а.   Мектеп директоры Тоқпанов Руслан Әнуарбекұлы 52-4-24
37 Сарыадыр а. «Сарыадырская НМ» ММ жанындағы ШО 150424 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Сарыадыр а.   Мектеп директоры Қошанова Ақзәуреш Болатқызы 52-4-40
38 Мукур а. «ЖенысскаяНМ» ММ жанындағы ШО 150419 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Мукур а.   Күлмағанбетов Елеусіз Елтайұлы 54087
39 Қырымбет а. «Кырымбетская ОМ» ММ жанындағы ШО 150427 СКО район Г.Мусрепова с.Кырымбет   Мектеп директоры Жусугун Лейла Хакимжановна 52-7-99
40 Литвиновка а. «Литвиновская НМ» ММ жанындағы ШО 150430 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Литвиновка а.   Рыжих Ирина Александровна 53-5-78
41 Чернозубовка а. «Боровская НМ» ММ жанындағы ШО 150436 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Чернозубовка а.   Амиров Куаныш Амирович 53-6-78
42 Ауыл Тоқсан би «Токсан би ауылының орта мектебі» ММ жанындағы ШО 150414 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Токсан би а.   Мектеп директоры Воронцова Александра Сергеевна 29317
43 Ставрополка а. «Ставропольская ОМ» жанындағы шағын-орталық 150429 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Ставрополка а.   Кударбекова зульфия Туземовна 53-0-74
44 Целинное а. «Целинная ОМ» ММ жанындағы шағын-орталық 150433 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Целинное а.   Мектеп директоры Юрашева Ирина Райинголодовна 25449
45 Дружба а. «Дружбинская ОМ» ММ жанындағы шағын-орталық 150411 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Дружба а.   Мектеп директоры Амяга Григортй Кириллович 28531
46 Пески а. «Пескинская ОМ» ММ жанындағы шағын-орталық 150420 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Пески а.   Мектеп директоры Әшімова Нүрикамал Тастанбекқызы 52-2-98
47 Володарское а. «Володарская ОМ» ММ жанындағы шағын-орталық 150422 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Володарское а.   Фазылова Тлектес Омуровна 27-230
48 Тохты а. «Тохтинская БМ» ММ жанындағы шағын-орталық 150441 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Тохты а.   Мектеп директоры Әлімжанова Самал Ербатырқызы 52-7-23
49 Раисовка а. «Раисовская ОМ» ММ жанындағы шағын-орталық 150423 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Раисовка а.   Иванов Валерий Анатольевич  30231
50 Рузаевка а. «Рузаев ОМ» ММ жанындағы шағын-орталық 150424 СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Рузаевка а.   Мектеп директоры Романенко Надежда Петровна 32318
51 Рухловка а. Рухлов БМ жанындағы шағын-орталық   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Рухловка а.   Брбринская Екатерина Андреевна 52-8-11
52 Қарағаш а. Қарағаш БМ КМК жанындағы шағын-орталық   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Қарағаш а.   Балдикова Айгүл Кәрібайқызы 54-0-89
53 Жаңасу а. Жаңасу БМ жанындағы шағын-орталық   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Жаңасу а.   Бауыржан Еркежан Бауыржанқызы 52-4-28
54 Новоишимское а. Новоишим қаз. Мектебі жанындағы шағын-орталық   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское а.   Сүйесинова Сәрсенгүл Тілеуханқызы 22-4-91
55 Новоишимское а. «Астана» б/б   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы Новоишимское а.   Нукиева Ләйлә Сұлтанғазықызы 21-3-33
56 Қазақстанға15 жыл а. Жаманшубар ОМ жанындағы ШО   СҚО Ғ. Мүсірепов ауданы 15 лет Казахстану а.   Жармуханбетова Әсия Майданқызыа 51902
Жамбыл
1 Казанка а. Казанская ОМ ММ  жанындағы ШО 150609 СҚО Жамбыл ауданы Казанка а.   Әлғожин Мейрам Жапенұлы 5-26-41
2 Троицкое а. Троицкая ОМ ММ  жанындағы ШО 150619 СҚО Жамбыл ауданы Троицкое а.   Кабарда Наталья Николаевна 3-48-23
3 Баян а. Баян ОМ ММ жанындағы ШО 150602 СҚО Жамбыл ауданы Баян а.   Сұраганов Асқар Қурманғалиұлы 5-23-71 5-23-75
4 Жаңажол а. Ғ.Мүсірепов атындағы ОМ ММ  жанындағы ШО 150607 СҚО Жамбыл ауданы Жаңажол а.   Тюлеева Клавдия Утегеновна 5-13-69
5 Мирное а. Мирненская ОМ ММ  жанындағы ШО 150613 СҚО Жамбыл ауданы Мирное а.   Аскеров Арман Әлібекұлы 5-22-18
6 Новорыбинка а. Новорыбинская ОМ ММ  жанындағы ШО 150614 СҚО Жамбыл ауданы Новорыбинка а.   Қазбаев Есым Садыканұлы 2-53-72 2-53-86
7 Святодуховка а. С.Мұқанов атындағы ОМ ММ  жанындағы ШО 150618 СҚО Жамбыл ауданы Святодуховка а.   Құсайынов Марат Тастанбекұлы 5-24-24
8 Архангелка а. Архангельская ОМ ММ  жанындағы ШО 150601 СҚО Жамбыл ауданы Архангелка а.   Байгаскин Ербол Сапуанұлы 5-32-10 5-32-63
9 Петровка а. Петровская ОМ ММ  жанындағы ШО 150613 СҚО Жамбыл ауданы Петропвка а.   Қайсин Шалабай Қошкарбайұлы 5-29-04 5-18-63
10 Украинское а. Украинская ОМ ММ  жанындағы ШО 150620 СҚО Жамбыл ауданы Украинское а.   Даниярова Шынар Сәбитқызы 3-53-33 3-51-83
11 Пресноредуть а. Пресноредутская ОМ ММ  жанындағы ШО 150617 СҚО Жамбыл ауданы Пресноредуть а.   Гуков Михаил Петрович 2-33-69
12 Железное а. Железенская ОМ ММ  жанындағы ШО 150608 СҚО Жамбыл ауданы Железное а.   Парахина Наталья Васильевна 5-27-91
13 Айымжан а. Айымжан ОМ ММ  жанындағы ШО 150613 СҚО Жамбыл ауданы Айымжан а.   Сатин Асқар Нұғманұлы 5-16-96
14 Буденное а. Буденнов ОМ ММ  жанындағы ШО 150604 СҚО Жамбыл ауданы Буденное а.   Сибанбаева Майра Сергғалиқызы 2-31-23
15 Жамбыл а.
Жамбыл ОМ ММ  жанындағы ШО 150606 СҚО Жамбыл ауданы Жамбыл а.   Сәдуақасова Балерке Ержанқызы 5-19-70 5-30-09
16 Қайранкөл а.   Қайранкөл ОМ ММ  жанындағы ШО 150610 СҚО Жамбыл ауданы Қайранкөл а.   Тоққожина Дана Қазақбайқызы 3-41-31 3-43-75
17 Кладбинка а. Кладбинская ОМ ММ  жанындағы ШО 150611 СҚО Жамбыл ауданы Кладбинка а.   Жүсіпова Айгүл Ермекқызы 2-55-65
18 Майбалық а. Майбалық ОМ ММ  жанындағы ШО 150603 СҚО Жамбыл ауданы Майбалық а.   Удербаева Алма Тасмағамбетқызы 5-16-15
19 Озёрное а. Озерная ОМ ММ  жанындағы ШО 150615 СҚО Жамбыл ауданы Озёрное а.   Құрманғожин Нұрлан Ниязбекұлы 8-715-47-3-31-66
20 Орталық а. Орман ОМ ММ жанындағы ШО 150619 СҚО Жамбыл ауданы Орталық а.   Жүсіпова Альбина Шәкетқызы 5-29-90
21 Ульго а. Ульговская ОМ ММ  жанындағы ШО 150601 СҚО Жамбыл ауданы Ульго а.   Қажымұратов Жақсылық Сандыбайұлы 5-29-97
22 Айтуар а. Айтуар ОМ ММ жанындағы ШО 150601 СҚО Жамбыл ауданы Айтуар а.   Абдрешов Гайдар Базарұлы 5-25-33
23 Амангелді а. Амангелді ОМ ММ  жанындағы ШО 150606 СҚО Жамбыл ауданы Амангелді а.   Каршалов Госман Садыкович 3-13-30
24 Баумано а. Бауманская  ММ  жанындағы ШО 150615 СҚО Жамбыл ауданы Баумано а.   Сұлтанғалиев Азамат Қабиденұлы 8-715-47-3-31-83
25 Есперлі а. Есперли ОМ ММ  жанындағы ШО 150606 СҚО Жамбыл ауданы Есперлі а.   Кикбаева Гүлнәз Баграмқызы 5-32-77
26 Чапаевка а. Чапаев ОМ ММ жанындағы ШО 150604 СҚО Жамбыл ауданы Чапаевка а.   Ерофеева Вероника Сергеевна 5-29-02
27 Екатериновка а. Екатеринов ОМ ММ  жанындағы ШО 150605 СҚО Жамбыл ауданы Екатериновка а.   Матвеева Антонида Петровна 2-35-82 2-35-21
28 Кировка а. Киров ОМ ММ жанындағы ШО 150602 СҚО Жамбыл ауданы Кировка а.   Әбилев Мұрат Кәрімұлы 5-14-44
29 Новое а. Қайранкөл НМ ММ  жанындағы ШО 150610 СҚО Жамбыл ауданы Новое қ.   Омарова Аққу Төлегенқызы 3-51-15
30 Қарақамыс а. Қарақамыс НМ ММ  жанындағы ШО 150615 СҚО Жамбыл ауданы Қарақамыс а.   Дарменов Медет Загипорұлы 5-20-00
31 Ольговка а. Ольгов НМ ММ жанындағы ШО 150618 СҚО Жамбыл ауданы Ольговка а.   Игебаева Әлия Қапарқызы 5-17-16 5-30-12
32 Рождественка а. Рождественская НМ ММ  жанындағы ШО 150613 СҚО Жамбыл ауданы Рождественка а.   Безрукова Галина Анатольевна 5-17-27
33 Сәбит а. Сабитов НМ ММ  жанындағы ШО 150618 СҚО Жамбыл ауданы Сәбит а.   Каленова Сапура Манаповна 5-24-46
34 Сенжарка а. Сенжар НМ ММ жанындағы ШО 150611 СҚО Жамбыл ауданы Сенжарка а.   Пирожкова Галина Александровна 5-22-70
35 Суаткөл а. Суаткөл НМ ММ жанындағы ШО 150606 СҚО Жамбыл ауданы Суаткөл а.   Әбілова Нұрсұлу Мұхтарқызы 5-25-37
36 Ұзынкөл а. Ұзынкөл НМ ММ жанындағы ШО 150613 СҚО Жамбыл ауданы Ұзынкөл а.   Калиш Марина Александровна 5-28-81
37 Богдановка а. Богданов БМ ММ жанындағы ШО 150603 СҚО Жамбыл ауданы Богдановка а.   Шайпина Гүлден Камкенқызы 5-19-34
38 Макарьевка а. Макарьев БМ ММ жанындағы ШО 150617 СҚО Жамбыл ауданы Макарьевка а.   Куделя Наталья Ивановна 2-57-42
39 Миролюбово а. Миролюбов БМ ММ жанындағы ШО 150614 СҚО Жамбыл ауданы Миролюбов а.   Васичко Любовь Анатольевна 5-18-03
40 Калиновка а. Калинов БМ ММ жанындағы ШО 150604 СҚО Жамбыл ауданы Калиновка а.   Ибе Надежда Николаевна 5-11-44.
41 Благовещенка а. Благовещенка №1ОМ ММ жанындағы ШО 150603 СҚО Жамбыл ауданы Благовещенка а. Мир к-сі 7 Умарова Аққу Төлегенқызы 3-18-39 3-15-36
42 Благовещенка а. Благовещенка №2 ММ жанындағы ШО 150603 СҚО Жамбыл ауданы Благовещенка а. Мир к-сі 7 Мұрзатаева Жібек Тобылқызы 3-11-63.
43 Пресновка а. "Айнагүл" балабақша МКҚК 150600 СҚО Жамбыл ауданы Пресновка  а.Дарменов к-сі 26А Нурғалиева Нұржамал Нұрғалиқызы 2-17-38 2-25-66
44 Благовещенка а. "Гүлдер" балабақша МКҚК 150603 СҚО Жамбыл ауданы Благовещенка а. Ғ.Мүсірепов  к-сі 86 Сибанова Майра Оразбайқызы 3-17-39
Тайынша
1 Тайынша қ. "Қарлыгаш" балабақша МКҚК 151000 СҚО Тайынша  қаласы Центральный тұйық көшесі 20; 22-5-52   Серғазина Гүлнәр Әнуарбекқызы 22552
2 Тайынша қ. "Болашак" б/бақша МКҚК 151000 СҚО Тайынша қаласы 50 лет Октября  к-сі, 11;   Алпысова Ботагөз Элекпайқызы 25520
3 Чкалово а. "Айголек" балабақша МКҚК 151000 СҚО Тайынша ауданы Чкалов а. Джамбул к-сі,  42   Азбаева Анна Шахислямовна 70689
4 Зеленый Гай а. "Балдаурен" балабақша МКҚК 151000 СҚО Тайынша ауданы Зеленый Гай а. Вовровской к-сі, 14   Туровская Ольга Павловна 77624
5 Вишневка а. "Вишенка"балабақша МКҚК 151000 СҚО Тайынша ауданы Вишневка а. Центральная к-сі, 35   Лукавская Людмила Николаевна 72660
6 Тайынша қ.Советская к. 63 Тайынша № 3 ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Советская к-сі, 63   Мәмбет Сағандық Әбілұлы 21282
7 Тайынша қ. Киров к-сі 115 Тайынша № 2 ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Киров, 115   Жұмаева Ғалия Жетпісбайқызы 24439
8 Ясная Поляна а.Құйбышев к-сі 43 Яснополянской ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Ясная Поляна а. Куйбышев к-сі, 43   Червинский Виталий Геннадьевич 73347
9 Петровка а. Петров ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Петровка а.   Валяева Лидия Петровна 70151
10 Большой Изюм а. Б-Изюмов ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Большой Изюм а.   Бартусевич Виктор Васильевич 32467
11 Мироновка а. Миронов ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Мироновка а.   Сүлеменов Төлеген Қайролаұлы 37548
12 Летовочное а. Летовочной ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Летовочное а.   Чижевский Игорь Дмитревич 52325
13 Чкалово а. Чкалов № 1 ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Чкалов а.   Галицкий Борис Вячеславович 70361
14 Қарағаш а. Қарағаш ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Қарағаш а.   Нұрмағанбетова Айгүл Қайратқызы 76710
15 Донецкое а. Донецк ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Донецкое а.   Гарбовский Владислав Иванович 72482
16 Аққұдық а. Алабота ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Аққұдық а.   Ақтаева Мархаба Ермекқызы 75246
17 Чермошнянка а. Чермошнянск ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Чермошнянка а.   Мусина Мақпал Шикебайқызы 38291
18 Тендік а. Тендык ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Тендык а.   Әлжан Бахыт Сұлтанқызы 42088
19 Амандық а. Амандық ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Амандық а.   Қалиев Кенжебек Бегайдарұлы 42838
20 Горькое а. Горьков ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Горькое а.   Борецкая Татьяна Петровна 44380
21 Драгомировка а. Драгомиров ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Драгомировка а.   Кленов Мұрат Әлімжанұлы 55439
22 Ильичевка а. Ильичев ОМ жанындағы БШО СШ /аманд / 151000 СҚО Тайынша ауданы Ильичевка а.   Айтпаев Қайрат Жамбылұлы 42979
23 Ильич а. Ильичевск ОМ жанындағы БШО /кир/ 151000 СҚО Тайынша ауданы Ильич а.   Қанафина Жібек Зайруллақызы 37183
24 Келлеровка а. Келлеров ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Келлеровка а.   Исмаилов Ілияс Сейілбекұлы 51755
25 Красная Поляна а. Краснополянск ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Красная Поляна а.   Весельская Валентина Цезаревна 54246
26 Кирова а. Киров ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Киров а.   Ескендірова Жұлдыз Сергейқызы 32231
27 Краснокаменка а. Краснокаменск ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Краснокаменка а.   Хомутовская Елена Антоновна 55521
28 Краснокиевская а. Краснокиевск ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Краснокиевская а.   Высоцкий Виктор Максимович 72387
29 Леонидовка а. Леонидов ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Леонидовка а.   Каринов Жанібек Танатұлы 35443
30 Макашевка а. Макашев ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Макашевка  а.   Ищанова Сәуле Серікқызы 53424
31 Новогречановка а. Новогречанов ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Новогречановка а.   Шпаковский Валерий Анатольевич 76219
32 Озерное а. Озерной ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Озерное а.   Присяжная Антонина Петровна 52249
33 Новодворовка а. Подоль ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Новодворовка а.   Гурская Любовь Францевна 72121
34 Озерное а. Севостополь ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Озерное а.   Сүлейменов Төлеген Қайроллаұлы 41001
35 Тихоокенское а. Тихоокеанск ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Тихоокенское а.   Хуан Галия 77184
36 Новодровка а. Новодворов ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Новодровка а.   Долгачева Валентина Валентиновна 41047
37 Рощинское а. Рощин ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Рощинское а.   Кнурева Елена Борисовна 53632
38 Краснодольское а. Краснодоль ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Краснодольское а.   Башинский Виктор Владимирович 53233
39 Аймақ а. Аймак ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Аймақ а.   Әлиева Сақыш Сұлтанқызы 73679
40 Дашко-Николаевка а. Дашкониколаев ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Дашко-Николаевка а.   Бейсенбаева Айнұр Башарқызы 78192
41 Калиновка а. Калинов ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Калиновка а.   Партицкий Виктор Адамович 77593
42 Константиновка а. Константинов ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Константиновка а.   Мажимова Дәметкен Темірханқызы 41935
43 Кантемировец а. Кантемиров ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Кантемировец а.   Жомартова Роза Базарбайқызы 39322
44 Любимовка а. Любимов ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Любимовка а.   Левко Марина Ивановна 51286
45 Многоцветное а. Многоцветин ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Многоцветное а.   Тупицин Сергей Сергеевич 42217
46 Мәданиет а. Маданиет ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Мәданиет а.   Мажимов Бауыржан Зиедденұлы 43496
47 Новоприреченское а. Новоприреченск ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Новоприреченское а.   Махамбетова Еркежан Балтабайқызы 43136
48 Обуховка а. Обухов ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Обуховка а.   Вербицкая Людмила Петровна 55174
49 Подлесное а. Подлесной ТЕОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Подлесное а.   Малицкая Наталья Артуровна 44516
50 Талап а. Талап БОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Талап  а.   Ажигулов Жұмабек Мырзабекұлы 41757
51 Агроном а. Агрономов БМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Агроном а   Рахимова Зухра Кәрімқызы 37167
52 Бахмут а. Бахмут БМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Бахмут а.   Шакубаева Анар Жоламанқызы 38454
53 Заречное а. Зареченский БМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Заречное а   Дужник Наталья Николаевна 33585
54 Ивангород а. Ивангород БМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Ивангород а.   Тыртышная Надежда Викторовна 43412
55 Кременчуг а. Кременчуг БМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Кременчуг а.   Кузнецова Вера Васильевна 42361
56 Новоивановка а. Новоиванов БМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Новоивановка а.   Бабак Светлана Михайловна 41467
57 Озерное а. Озерной БМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Озерное а.   Сейтова Бадигүл Бесеновна 42785
58 Целиное а. Целинной  БМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Целинное а.   Воложина Валентина Владимировна 42789
59 Чкалово а. Чкалов № 2 ОМ жанындағы БШО 151000 СҚО Тайынша ауданы Чкалов а.   Молдашев Самат Бахытжанұлы 70441

 

Мақаланың шыққан күнi: 2012.03.06 17:50

Парақтағы соңғы өзгерiстер: 2016.12.22 14:45

Жаңалықтар күнтізбесі

Инвестиционная декларация Северо-Казахстанской области

Жаңалықтарға жазылу

 

RSS

Террористiк актiлердi
болдырмау жөнiндегi
халыққа арналған
жадынама

Ресми интернет-ресурсты
жақсарту үшін Сіздің
ескертулерініз бен
ұсыныстарыңыз


Қазақстан Республикасы Президентінің ресми сайтыҚазақстан Республикасының Премьер-Министрі Официальный ресурсАссамблея народов КазахстанаСтратегия Казахстан 2050Дорожная карта«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы»EXPOҚазақстан Республикасы Жоғарғы СотыҚазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігіҚазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қазақстан Республикасының шекарасынан шығу кезінде кедергілерді болдырмау үшін жеке және заңды тұлғаларға www.adilet.gov.kz сайтында сот актілері бойынша берешегін және Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге шығуға уақытша шектеуін тексеруді ұсынадыҚазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің деректер базасыtrade.gov.kzӘкімдіктің электрондық қызметтеріortcom.kzАлтын сапаМодернизация пенсионной системыЦели 2017Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігіЗащита бизнеса СКОЦентр оценки эффективности деятельности государственных органов Республики Казахстан  Зимняя Универсиада – 2017ҚР инвестиция және даму министрлігінің техникалық реттеу және метрология комитетіҚазақстанның ветеринарлық дәрігерлерінің қауымдастығыСот кабинеті«Қазақстан — ұлы дала елі»Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан — «Атамекен»«Жұмыс»БжЗқ зейнетақы қорыkazakhstan.travelwww.business.gov.kzIfk.kzказконтентДоступное жильё 2020www.kdb.kzҚазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығыGalam TV Ұлттық телерадио хабарларын таратуТелерадиохабар тарату саласындағы ұлттық операторыБәсекеге кабілеттілік жөніндегі кеңес
ТИЦ