A- A A+
Солтүстiк Қазақстан облысының ресми интернет-ресурсы
Нашар көретіндерге арналған нұсқа
Аудандық этномәдени бірлестіктер
Атауы     Басшының тегі, аты, әкесінің аты
Айыртау ауданы
1. «Лад» славян қоғамы Саумалкөл а. — 8 Калганов Владимир Михайлович
8(71533) 2-18-90
2. «Полония Полноцна» Солтүстік Қазақстан мәдени-ағартушылық қоғамының филиалы Саумалкөл а. — 14 Кочинская Людмила Станиславовна
8(71533) 2-12-58
3. «Видергебурт» Көкшетау өңірлік қоғамының филиалы, неміс мәдениеті орталығы Арықбалық а. — 17 Тиденберг Валентина Федоровна
8(71533) 2-12-88
4. «Қазақ тілі» қоғамы Саумалкөл а. — 34 Сабитов Жанат Кажибаевич
8(71533) 2-11-82
5. «Сююмбике» татар ұлттық-мәдени орталығы Имантау а. — 10 Аширова Раиса Абдуллаевна
8(71533) 4-58-20, 4-53-25
6. «Червона рута» украин этномәдени бірлестігі Антоновка а. — 25 Якименко Ирина Ивановна
8(71533) 2-61-83, 2-61-05
7. «Вайнах» шешен-ингуш этномәдени бірлестігі Кутузовка а. — 9 Аздоев Абдрахман
8. Понтос грек мәдениеті орталығы — 83 Константин Муратов
Ақжар ауданы
9. «Самоцветы» славян ұлттық-мәдени орталығы Казанское а. — 8 Свадко Олег Леонидович
8(71546) 2-12-82
10. «Ұрпақ» қазақ ұлттық-мәдени орталығы Алкатерек а. — 10 Ахметжанова Назика Айтпаевна
8(71546) 3-32-68
Аққайың ауданы
11. «Горенка» славян этномәдени орталығы Шағалалы а. — 6 Вильдейс Светлана Игоревна
8(71532) 2-35-23
12. «Шаңырақ»қазақ этномәдени орталығы Астаханка а. — 16 Нурушева Ляззат Нурмагамбетовна
8(71532) 2-93-33
13. «Достық» қазақ этномәдени орталығы Полтавка а. — 16 Сеитова Гульжан Сапаргалиевна
8(71532) 2-63-80
14. «Достық» қазақ этномәдени орталығы Аралағаш а. — 16 Дюсенова Сания Галымжановна
8(71532) 2-26-35
15. «Славянка» славян этномәдени орталығы Трудовое а. — 16 Жалкинова С.А.
8(71532) 5-20-61
16. «Аққайың» қазақ-орыс этномәдени орталығы Ленинское а. — 26 Аманжолова С.Ш.
8(71532) 2-94-48
17. «Мөлдір» қазақ этномәдени орталығы Қиялы а. — 10 Мулдашева Салиха Толеповна
8(71532) 2-55-32
18. «Росиночка» славян этномәдени орталығы Ивановка а. — 17 Мухамедиева Вера Ивановна
8(71532) 5-23-66
19. «Березка» славян этномәдени орталығы Черкасское а. — 15 Новоселова Лидия Николаевна
20. «Славяночка» славян этномәдени орталығы Токуши а. — 16 Тарабурова Любовь Тимофеевна
21. «Мрия» украин этномәдени орталығы Власовка а. — 15 Полтавец Мария Никитична
22. «Незабудка» славян этномәдени орталығы Смирново а. — 15 Павлик Владимир Алексеевич
Есіл ауданы
23. «Жерлес» қазақ ұлттық-мәдени орталығы Явленка а. — 6 Бекина Алма Кабеновна
8(71543) 2-16-55
24. «Звонница»славян ұлттық-мәдени орталығы Явленка а. — 15 Ковальчук Зоя Петровна
8(71543) 2-16-55
25. «Атамекен» қазақ ұлттық-мәдени орталығы Өрнек а. — 10 Рахимова Замзагуль Талапкеровна
8(71543) 2-41-42
26. «Митанандер»неміс ұлттық-мәдени орталығы Корнеевка а. — 15 Чернышова Анна Сергеевна  
27. Бірлік қазақ — молдаван этномәдени бірлестігі Тахметова С.К.
28. Сакартвело грузин ЭМБ Мигдисов В.В.
29. Уриднои хаты украин ЭМБ Пелипенко И.И.
Жамбыл ауданы
30. Қазақ этномәдени орталығы Пресновка а. — 12 Разиева Кульбаршин Бакеновна
8(71544) 2-15-21
31. Татар этномәдени орталығы Пресновка а. — 8 Галимова Рита Рашитовна
8(71544) 2-15-21
32. Казак этномәдени орталығы Пресновка а. — 17 Жетписбаева Шарипа Камалеевна
8(71544) 2-15-21
33. Украин этномәдени орталығы Пресновка а. — 20 Дробышева Ирина Александровна
8(71544) 2-15-21
34. Неміс этномәдени орталығы Пресновка а. — 7 Кобзяр Наталья Валерьевна
8(71544) 2-15-21
35. Шешен этномәдени орталығы Пресновка а. — 7 Янгулбиева Ася Аскеровна
8(71544) 2-15-21
36. Армян этномәдени орталығы Пресновка а. — 3  
37. Қазақ этномәдени орталығы Казанка а. — 5 Алкенова Орынтай Токашевна
38. Радзима белорус этномәдени орталығы  
Мағжан Жұмабаев ауданы
39. «Полися» украин ұлттық-мәдени орталығы Лебяжье а. — 12  
40. «Видергебурт» неміс ұлттық-мәдени орталығы Советское а. — 42 Бесембаева Асель Бериковна
8(71531) 3-65-63, 3-67-62
87776091595
41. «Туған жер» қазақ ұлттық-мәдени орталығы Сарытомар а. — 26 Ботабекова Баян Жайдархановна
8(71531) 5-14-50
42. «Достық» қазақ-славян орталығы Надежка а. — 12 Илюбаев Гульден Сабировна
8(71531) 5-40-36
87051784105
43. «Мұрагер» қазақ ұлттық-мәдени орталығы Молодогвардейское а. — 6 Тюльтаева Гульнара Сартаевна
87770848582
44. «Славяночка» славян мәдениеті орталығы Молодогвардейское а. — 15 Колюшина Аксана Адамовна
87774174469
45. «Байтерек» қазақ-славян орталығы Советское а. — 15 Перетыкина Элиза Зияевна
8(71531) 3-69-05, 3-66-52
87771401389
46. «Отандастар» қазақ-славян орталығы Бастомар а. — 23 Кених Анна Яковлевна
8(71531) 3-57-89
47. «Сударушка» орыс-украин орталығы Байтерек а. — 26 Неживых Любовь Анатольевна
8(71531) 2-75-33
87712119571
48. «Белая Русь» белорус ұлттық-мәдени орталығы Возвышенка а. — 35 Чуркина Александра Михайловна
8(71531) 3-11-10
49. «Шаңырақ» қазақ этномәдени орталығы Возвышенка а. — 29 Аубакирова Гульнар Нукановна
87776086473
50. «Мақсат» қазақ этномәдени орталығы  
Қызылжар ауданы
51. «Мақсат» қазақ этномәдени орталығы Бескөл а. — 4 Кусаинова Сакып Рахимжановна
8(71538) 2-14-74
52. «Умырзая» татар-башқұрт этномәдени орталығы Бескөл а. — 3 Шарипова Бибикамал Давлетшевна
8(71538) 2-21-08
53. «Арарат» армян этномәдени орталығы  Бескөл а. — 5 Агаджанян Лариса Жураевна
8(71538) 2-24-56
54. «Мрiя» славян этномәдени орталығы Бескөл а. — 7 Высоцкая Анастасия Владимировна
8(71538) 2-13-05
55. «Славянка» славян этномәдени орталығы Бескөл а. — 8 Барабаш Наталья Александровна
8(71538) 2-13-16
56. «Белая березонька» славян этномәдени орталығы  Пеньково а. — 5 Лапина Нина Кирилловна  
57. «Славянский базар» славян этномәдени орталығы  Боголюбово а. — 8 Грязнова Марина Николаевна
58. «Хуторянка» славян этномәдени орталығы Вознесенка а. — 10 Пересыпкина Наталья Юрьевна
59. «Калi ласка» белорус этномәдени орталығы Архангельское а. — 5 Ткаченко Тамара Тимофеевна
8(71538) 2-31-77
Мамлют ауданы
60. «Лад» славян ЭМБ Мамлютка қ. Пояркина Ирина Васильевна
61. «Дуслык» татар ЭМБ Мамлютка қ. Бикина Хадия Халитовна
62. «Қазақ тілі» қазақ ЭМБ Мамлютка қ. Ахметов Берик Тургынович
63. «Бірлік» қазақ ЭМБ Андреевка а. Муканов Каиргельды Туякович
64. «Земляки» казак ЭМБ Дубровное а. Морозова Вера Александровна
65. «Радость» әзірбайжан ЭМБ Белое а. Рустамова Гюльнар Рахманкызы
66. «Байрам» өзбек ЭМБ Покровка а. Мамбеталиева Назым Егембердиевна
67. «Русская изба» орыс ЭМБ Афонькино а. Зубрицкая Оксана Анатольевна
68. «Татулық» қазақ ЭМБ Ленино а. Дильдабаева Сауле Айдосовна
69. «Согласие» әзірбайжан ЭМБ Қызыләскер а. Нуриев Магсуд Агарэшид-оглы
70. «Рідна земля» украин ЭМБ Новомихайловка а. Бунеева Татьяна Васильевна
71. «Дружба» орыс ЭМБ Воскресеновка а. Зиберт Тамара Васильевна
72. «Родина» неміс ЭМБ Леденево а. Шефнер Валентина Артемовна
73. «Дарья» белорус ЭМБ Краснознаменное а. Напольских Надежда Григорьевна
Ғабит Мүсірепов ат. ауданы
74. «Трембита» Новоишимское а. — 25 Ефремова Наталья Алексеевна
8(71535) 2-15-54
75.  «Лад» Новоишимское а. — 9 Евдоченко Оксана Сергеевна
8(71535) 2-00-09
87057565624
76. «Бірлік» Новоишимское а. — 40 Суйесинова Сарсенкуль Толеухановна
8(71535) 5-19-04, 2-13-94
77. «Вайнах» Новоишимское а. — 190 Хулагов Ибрагим Юсупович
8(71535) 2-37-26
78. «Болошақ» Новоишимское а. — 11 Тимощук Елена Алексеевна
8(71535) 2-23-42
79. «Алтын бесік» Новоишимское а. — 10 Жантасова Бахыт Сабыровна
8(71535) 2-12-41, 2-28-32
80. «Мирас» Новоишимское а. — 66 Нурмаганбетова Айгуль Колбаевна
8(71535) 2-21-08
81. «Любава» Привольное а. — 21 Кривко Зоя Владимировна
8(71535) 2-57-50
82. «Радуга» Бірлік а. — 15 Тангулова Айнагуль Капеновна
8(71535) 2-91-24
83. «Шаңырақ» Андреевка а. — 10 Пикулева Наталья Алексеевна
8(71535) 3-41-80
84. «Жолдастық» Гаршино а. — 9 Сураева Тамара Леонидовна
8(71535) 5-46-21
85. «Шаттық» Чистополье а. — 9 Жуматаева Динара Кенесариевна
8(71535) 4-18-16
86. «Селянка» Тахтаброд а. — 23 Белова Виктория Васильевна
8(71535) 4-34-82
87. «Татулық достық» Салқынкөл а. — 15 Лебедева Маргарита Ринатовна
8(71535) 5-28-44
88. «Шаңырақ» Сарыбұлақ а. — 5 Жангутдинова Асемгуль Нуртаевна
8(71535) 5-24-22, 5-15-98
89. «Станица» Червонное а. — 25 Каратай Григорий Викторович
8(71535) 5-11-86
90. «Ұлытау» Володарское а. — 28 Мартанова Анна
8(71535) 2-73-12
91. «Дружба достық» Дружба а. — 20 Климкова Наталья Александровна
8(71535) 2-73-12
92. «Туған жер» Шоптыкөл а. — 15 Бейсекова Сауле Султановна
8(71535) 5-35-10
87057416966
93. «Жаңару» Разульное а. — 27 Рябина Зинаида Викторовна
8(71535) 5-47-36
94. «Мирас» Возвышенка а. — 10 Моличева Людмила Анатольевна
8(71535) 5-34-77
95. «Арай» Шұқыркөл а. — 10 Зикрина Заира Файзешовна
8(71535) 3-45-43
96. «Ынтымақ» Рузаевка а. — 47 Емельянова Людмила Викторовна
8(71535) 3-11-17
97. «Червона Рута» Сокологоровка а. — 7 Курбанова Сабина
8(71535) 5-36-12
98. «Арман» Буденное а. — 11 Баянова Зиале Науфатовна
8(71535) 5-40-04
87057564530
99. «Достық» Тоқсан би а. — 18 Парафейник Светлана Николаевна
8(71535) 5-41-98
87029870620
100. «Криница» Урожайное а. — 10 Воронцова Алла Валерьевна
8(71535) 5-41-96, 2-65-08
Тайынша ауданы
101. Немістердің кездесу орталығы Тайынша қ. Чайкина Людмила Яковлевна
102. «Полония Пулноцна» Келлеровка а. Романова Елена Владимировна
103. «Қазақ тілі» Тайынша қ.  
104. Немістердің кездесу орталығы Чкалово а. — 25 Пауль Наталья Владимировна
8(71536) 7-06-14
105. Немістердің кездесу орталығы Летовочное а. Морева Надежда Ивановна
106. «Вита Пол» Тайынша қ. — 4 Галяшинский Александр Густавович
107. Славяндық «Крыница» Мироновка а. Евладенко Елена Николаевна
108. Украиндық «Веснянкя» Ново-Приречное а. — 8 Бочкор Алла Михайловна
109. Шешен-ингуштық «Вайнах» Тайынша қ. Накастхоев Магамед Асхабович
Тимирязев ауданы
110. «Арай» қазақ этномәдени орталығы Тимирязево а. — 20 Асанова Айман Сериковна
8(71537) 2-02-78
111. Қазақ-украиндық «Дом дружбы» Дмитриевский а. — 14 Шаяхметова Куляш Кайратовна
8(71537) 2-32-37
112. «Лад» славян мәдениеті орталығы Целинное а. — 7 Мезгов Алексей Алексеевич
8(71537) 5-21-98
113. «Байтерек» қазақ этномәдени орталығы Степное а. — 10 Кучерявая Елена Анатольевна
8(71537) 5-23-32
114. «Ясэмэн» әзірбайжан этномәдени орталығы Тимирязево а. — 144 Алиева Флора Айдыновна
8(71537) 2-15-43
115. «Sussana» неміс этномәдени орталығы Комсомольское а. — 12 Клементьева Ольга Мисаковна
8(71537) 5-20-97
116. «Ақ Отау»қазақ этномәдени орталығы Ақжан а. — 8 Байдалина Кулян Кабикеновна
8(71537) 5-15-86
117. «Отандастар-Соотечественники»қазақ-орыс этномәдени орталығы Ақсуат а. — 25 Темирханова Алма Капаровна
8(71537) 2-25-75
118. «Мұрагер» қазақ этномәдени орталығы Дзержинское а. — 17 Маженова Айсулу Акаевна
8(71537) 5-15-51
119. «Жолдастық» қазақ-орыс ұлттық-мәдени орталығы Докучаевка а. — 6 Сорока Валентина Павловна
8(71537) 2-25-75
120. «Любава» славян мәдениеті орталығы Хмельницкое а. — 31 Улыбкина Валентина Яковлевна
8(71537) 2-41-00
121. «Бірлік» қазақ-славян этномәдени орталығы Интернациональное а. — 10 Аяжанова Любовь Михайловна
8(71537) 5-12-82
122. «Татулық-достық» қазақ-татар этномәдени орталығы Ленинское а. — 20 Кашкарбаева Асель Галымовна
8(71537) 5-19-71
123. «Туған жер» қазақ этномәдени орталығы Белоградовка а. — 7 Бейбитхан Назгуль
8(71537) 5-20-06
124. «Славяночка» славян этномәдени орталығы Мичуринский а. — 7 Осина Людмила Антоновна
8(71537) 5-45-21
125. «Достық» қазақ-славян этномәдени орталығы  Москворецкое а. — 9 Чульцова Людмила Викторовна
8(71537) 5-17-79
126. «Мерей» қазақ-орыс этномәдени орталығы Ишимское а. — 10 Муканова Гаухар Елюбаевна
8(71537) 5-16-79
127. «Сударушка» славян этномәдени орталығы Тимирязево а. — 26 Габова Антонина Геннадьевна
8(71537) 2-11-93
Уәлиханов ауданы
128. «Ата мұра» қазақ этномәдени орталығы Кішкенекөл а. — 15 Сайткен Медет Нургалиевич
129. «Шапағат» қазақ этномәдени орталығы Ақбұлақ а. — 15 Аубакирова Сауле Манаповна
130. «Сударушка» этномәдени орталығы Ақбұлақ а. — 10 Винниченко Галина Николаевна
131. «Улагат» Көктерек а. — 15 Нуров Толибджон
132. «Достық» Бидайық а. — 11 Шамабаракова Махаббат
133. «Ақжүніс» Қайрат а. — 10 Соколова Ольга Михайловна
134. «Атамекен» Молодая Гвардия а. — 10 Смагулова Гульден Иманхамидовна
135. «Адильдык» Қаратерек а. — 10 Ауталипова Ризха Бекеновна
136. «Славита» Кішкенекөл а. — 15 Трифонова Виктория Ивановна
137. «Достык» Тельжан а. — 10 Сагимбаева Алия Фазыловна
138. «Мерей» Актуесай а. — 10 Тогжанова Гульмира Оралбековна
139. «Шаңырақ» Қулыкөл а. — 10 Мухамедьярова Гульзада Оразбековна
140. «Күншуақ» Қарасу а. — 10 Аязбаев Улан
Шал ақын ауданы
141. «Гәкку» қазақ этномәдени бірлестігі Сергеевка қ. — 19 Жандосова Нагима Ильясовна
8(71534) 2-73-49
142. «Достық» қазақ-славян этномәдени бірлестігі Кривощеково а. — 17 Байтеленова Нурсулу Касеновна
8(71534) 2-43-10
143. «Қайсар» қазақ этномәдени бірлестігі Ысқақ Ибраев а. — 17 Баяхметова Зейнегуль Габдоллиновна
8(71534) 5-31-19
144. Deutsche haus «Немецкий Дом» неміс этномәдени бірлестігі Афанасьевка а. — 13 Гайсина Юлия Александровна
8(71534) 5-29-12
145. «Шаңырақ» қазақ этномәдени бірлестігі Ступинка а. — 15 Жумабаева Кульдаш Сапарбековна
8(71534) 5-23-59
146. «Асыл мұра» қазақ этномәдени бірлестігі Повозочное а. — 15 Аманова Гульбахар Ермухамедовна
8(71534) 2-91-31
147. «Кәусар» қазақ этномәдени бірлестігі Повозочное а. — 13 Адырбаева Роза Каиржановна
8(71534) 5-14-90
148. «Ольгинские зори» славян этномәдени бірлестігі Ольгинка а. — 11 Салтаева Альмира Кажихановна
8(71534) 5-17-54
149. «Веснянка» украин этномәдени бірлестігі Семиполка а. — 19 Партушкина Наталья Алексеевна
8(71534) 2-32-36
150. «Гармония» славян этномәдени бірлестігі Городецкое а. — 15 Сычева Валентина Демьяновна
8(71534) 5-26-22
151. «Истоки» славян этномәдени бірлестігі Сергеевка қ. — 18 Банникова Наталья Евгеньевна
8(71534) 2-73-49
152. «Асыл мұра» қазақ этномәдени бірлестігі Ұзынжар а. — 16 Салтаева Когаршин Каировна
8(71534) 2-34-47
153. «Асыл мұра» қазақ этномәдени бірлестігі Крещенка а. — 16 Жуланова Салтанат Каиргельдиновна
8(71534) 5-18-22
154. «Салтанат» қазақ этномәдени бірлестігі  Сергеевка қ. — 21 Абилькаирова Гульнар Амангельдиновна
8(71534) 2-05-04
  Жиыны: 179 о.і. облыстық этномәдени орталықтар — 25, аудандық — 154  
Мақаланың шыққан күні: 24.06.2016 15:06
Парақтағы соңғы өзгерістер: 05.05.2017 09:17
Сұрақ қою Өмiрбаян Сөз сөйлеулер

Солтүстiк Қазақстан облысының әкiмi Құмар Іргебайұлы Ақсақалов

Тамыз 2017
ДсСсСрБсЖмСнЖк
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Әкімнің блогы
МО басшыларына сұрақ қою
Халықтық бақылау

Біздің аймақтағы тұрмыстың қай саласы өзінің дамуына мұқтаж?

Қазақстан Республикасы Президентінің ресми сайтыҚазақстан Республикасының Премьер-Министрі Официальный ресурсАссамблея народов КазахстанаСтратегия Казахстан 2050Дорожная карта«Жұмыспен қамту 2020 жол картасы»EXPOҚазақстан Республикасы Жоғарғы СотыҚазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігіҚазақстан Республикасының Әділет министрлігі Қазақстан Республикасының шекарасынан шығу кезінде кедергілерді болдырмау үшін жеке және заңды тұлғаларға www.adilet.gov.kz сайтында сот актілері бойынша берешегін және Қазақстан Республикасынан тыс жерлерге шығуға уақытша шектеуін тексеруді ұсынадыҚазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің деректер базасыtrade.gov.kzӘкімдіктің электрондық қызметтеріortcom.kzАлтын сапаМодернизация пенсионной системыЦели 2017Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігіЗащита бизнеса СКОЦентр оценки эффективности деятельности государственных органов Республики Казахстан  Зимняя Универсиада – 2017ҚР инвестиция және даму министрлігінің техникалық реттеу және метрология комитетіҚазақстанның ветеринарлық дәрігерлерінің қауымдастығыСот кабинеті«Қазақстан — ұлы дала елі»Национальная палата предпринимателей Республики Казахстан — «Атамекен»«Жұмыс»БжЗқ зейнетақы қорыkazakhstan.travelwww.business.gov.kzIfk.kzказконтентДоступное жильё 2020www.kdb.kzҚазақстандық мемлекеттік-жеке меншік әріптестік орталығыGalam TV Ұлттық телерадио хабарларын таратуТелерадиохабар тарату саласындағы ұлттық операторыБәсекеге кабілеттілік жөніндегі кеңесҚазақстан-Петропавл«ШАПАҒАТ» республикалық форумыҚР Қаржы министрлігінің Ішкі мемлекеттік аудит комитетінің ресми интернет-ресурсы
ТИЦ

@2017 Солтүстiк Қазақстан облысының ресми интернет-ресурсы